Nikol Leitgeb ukázala oba své rozdováděné syny. Tomu mladšímu přivřela prsty dvířky od pračky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb, kterou můžete znát jako Nikol Štíbrovou, si užívá mateřství se vším všudy. Na staršího syna už jde první puberta, mladší zase neposlouchá. Určitě to zná každá maminka, jaké to jsou starosti.

Nikol to ale umí podat takovým způsobem, že vám to vlastně přijde úsměvné. Se svým manželem a syny prožívá jedno z nejkrásnějších období, navíc mají malé děti i její kolegyně z tria 3v1 Martina Pártlová a Veronika Arichteva. S těmi tak může sdílet své zkušenosti a navzájem se podpořit.

Jak vypadá rodičovství u Leitgebů?

„Já užívajíc si mateřství. Teda jakoby. Radovan prochází nějakou demoverzí puberty, takže na něj převážně štěkám, případně mu vyhrožuju vším možným, až jsem směšná sama sobě,“ stěžuje si mladá influencerka fanouškům na instagramu.

Tuto stížnost ale doprovází krásná fotografie, na které se Nikol válí na zahradě obklopená právě svými dětmi. „A Mauglímu jsem tak dlouho říkala, ať nestrká prsty do dvířek od pračky, až sem mu je tam dneska v nepozornosti zavřela sama,“ přiznala „pozorná“ maminka.

„Nic, má jich ještě 8. Zhruba. A jak strašní rodiče jste vy?“ dodala s humorem sobě vlastním. Snímek sice ukazuje, že odpočívá, podle všeho je to ale naoko a Nikol možná doufá, že kluci brzy odejdou.

Ne každá máma totiž na své sociální sítě vloží snímky, jak trpí. Mateřství ale dává pořádně zabrat. Své o tom ví nejen Nikol, ale také její kolegyně, které své fanoušky také pravidelně „krmí“ informacemi o tom, jak jsou vyčerpané.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Líbánky v Římě, kde se pouze jedlo

Nikol má ale velkou podporu ve svém manželovi, díky kterému se může občas vydat do společnosti. Každá máma totiž potřebuje vypnout a věnovat se také sobě. Navíc mají také možnosti hlídání, takže si mohou vyrazit spolu.

Nedávno spolu navštívili Řím, dali si tento výlet jako opožděné líbánky. V sérii snímků z Říma je vidět nejen, jak si užívají, ale samozřejmě nesmí chybět vtipný text.

Nikoliny rady, co si vzít do Itálie, by určitě ocenila každá žena. Zmiňuje například volné šaty nebo suchý šampon, který zde nemohla nikde koupit.

Po několika dnech plných jídla a užívání si památek a manžela Petra tak herečka skočila zpátky do reality. Určitě ji její dva kluci přivítali s nadšením. Pro každou ženu je i několik dní bez dětí sice osvobozující, na druhou stranu se ale nemůžete dočkat, až je znovu uvidíte.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články