Nikol Leitgeb se rozplývá nad životem na vesnici. Její muž zatím skládá komplimenty důchodkyním

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb obvykle svůj instagram zahrnuje spíše vtipnými příspěvky s krátkým popiskem, videi, na kterých ukazuje, co zase vyváděly její děti, nebo fanoušky baví různými humornými situacemi ze života. Tentokrát ale udělala výjimku a zveřejnila seriózní fotografii se svým mužem, u které se rozepsala na téma života na vesnici.

Roky žila se svým parterem Petrem v centru Prahy. Pak ale poznali kouzlo venkova. Na malé vsi žijí už delší dobu, znají se tu téměř s každým a užívají si všech výhod, které jim okolní příroda nabízí. Tedy nejen příroda. Nikol přiznala, že velmi rádi s Petrem navštíví i místní hospodu.

To ale tak nějak k životu na vesnici patří a v jejich případě se to dá považovat za výlet do společnosti. A není to o tom, že by se Nikol nudila a její muž se opíjel. Posezení si ve vší počestnosti užijí oba, dokonce i děti vezmou s sebou. A cestou domů si pak užívají přírodu a čerstvý vzduch.

Často se nás ptají

Na své sociální síti zveřejnila Nikol selfie se svým manželem a fotku hospodského stolu s půllitrem piva. Přiznala, že se jich lidé často ptají, co tak dva lidé zvyklí na Prahu vlastně na venkově dělají. Na to má pro fanoušky jednoduchou odpověď.

„Nic. A přitom vlastně všechno. Třeba takhle k večeru často vyrážíme do hospody. Do té jediné tady. Táta poručí dvě becherovky (a limču pro děti) a jdeme zpátky,“ objasnila. Pro ty, kterým by se to zdálo samo o sobě nudné, má ale příběh pokračování.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

„Po cestě zkontrolujeme káčata, která se vylíhla před pár dny tři ulice pod námi, Petr složí kompliment asi osmdesátileté paní, která zametá chodník a vzala si na to rtěnku (za tyhle věci ho miluju), pokecáme, probereme všechny kraviny, co máme v hlavě,“ svěřila se herečka.

Podle jejích slov je čerstvý vzduch tím, díky čemu se jim psychicky i fyzicky při takové procházce uleví, děti se venku vyběhají a ona s Petrem si užijí společný den v okruhu svých nejbližších. „Pro někoho asi nuda. Pro mě splněný sen. Sen o ultimátním klidu v duši,“ zakončila Nikol vyprávění.

Ke štěstí stačí málo

Někteří fanoušci pod příspěvkem se slovy Nikol souhlasí. Podle nich totiž není nad to projít se na čerstvém vzduchu a vychovávat děti na vesnici, kde se mohou pořádně vyběhat a vyřádit. „Někomu stačí ke štěstí málo,“ usmívá se jeden ze sledujících.

„My žijeme půl roku na vesnici. A neměnila bych. Zdravíme se s lidmi na ulici, dáme si pivo, zajdeme na místní fotbal a kolem baráku nám projede jedno auto za hodinu,“ svěřila se další fanynka. S tou Nikol sympatizuje a zdá se, že to jsou přesně ty věci, které na svém současném životě miluje.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články