Nikol Leitgeb se pochlubila snímky z dětství a s fanoušky zavzpomínala na roli v pohádce po boku Franca Nera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Nikol Leitgeb na svém instagramu poměrně často sdílí fotografie a videa se svými dvěma syny. Tentokrát se ale pochlubila tím, jak vypadala jako malá. Lidé díky tomu hned vědí, po kom její děti jsou. Mimo to si s ní ale také společně zavzpomínali na její první velké role.

Na své první fotografii se Nikol popsala jako věnec špekáčků. Její baculaté ruce ho skutečně trochu připomínají, některým sledujícím to ale přijde roztomilé. Pak se Leitgeb představila ještě v chodítku a ve stanu.

„Aha, tak kluci jsou po tobě takoví řízci!“ napsala se smíchem pod fotky Anna Geislerová. Jana Plodková doplnila, že jsou fotky doopravdy „boží“ a srdíčko přidala i Tereza Brodská.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Kromě podobnosti s jejími syny se ale lidé zaměřili také na snímky, které sdílela Nikol ve svém příběhu. Ukázala se totiž nejen jako obyčejné dítě, ale také jako mladá a nadějná herečka, která se objevila hned v několika snímcích.

Po boku Franca Nera

V roce 1994 se Nikol objevila jako malá herečka ve fantasy pohádce s názvem Dračí prsten. Zahrála si tehdy po boku Franca Nera a dodnes na svůj herecký výkon vzpomíná s velkým nadšením. A oceňují ho i její sledující.

Jedna z fanynek jí na základě sdílené fotografie dokonce poslala pochvalné zprávy. V nich uvádí, že si původně myslela, že je snímek zahraniční. Nikol jí mile odepsala, že hrálo ve filmu více lidí z různých zemí. Zájem fanynky ji ale potěšil.

Jako dcera Brožové

Jednou z dalších rolí, ve kterých se kdysi Nikol objevila, je i dcera Kateřiny Brožové. V roce 2004 si spolu herečky zahrály v seriálu Pojišťovna štěstí.

„Ani mě nezkoušel herecky. Stačilo mu, že vypadám mladě a že jsem hodně podobná Kateřině Brožové,“ uvedla k získání role Nikol v rozhovoru pro iDNES.

Nikol se z baculaté holčičky vypracovala v krásnou ženu. Její roztomilí chlapci tak před sebou mají zřejmě velmi slibnou budoucnost, pokud se rozhodnou ji kariérně následovat. Kdo ví, možná z nich také jednou budou slavní herci.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články