Nikol Leitgeb se neumí podepsat novým příjmením. Není v tom ale sama

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Jsou to už dva roky, co Nikol Štíbrová změnila své příjmení na Leitgeb. S výročím svatby se pochlubila na své sociální síti a přiznala také, že nové příjmení se jí občas velmi špatně píše. Bere to ale s humorem a se svým mužem je velmi šťastná.

V roce 2020 Nikol pro iDNES uvedla, že se s Petrem zná už přes 14 let. Vždy byli přátelé, pak ale přeskočila jiskra.

Tedy z jedné strany přeskočila už dávno, Petr ale nějaký čas Nikol odmítal, než se jí podařilo ho do vztahu dostat.

„Vždy jsme se spolu jen bavili, líbil se mi, ale neměl o mě zájem,“ vysvětlila Nikol před třemi lety Blesku s tím, že to zkrátka trvalo, než se také Petr zamiloval do ní.

Dodnes se neumí podepsat

„Přesně před dvěma lety jsem udělala terno a vzala si Petra,“ pochlubila se na své sociální síti Nikol v nejnovějším příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Dodala, že má stále problém se podepisovat novým příjmením. Není se čemu divit, ono slovo Leitgeb svádí k tomu, že v něm člověk občas přehodí nějaké to písmenko nebo jiné zase vynechá.

Není v tom sama

Jak je vidět podle komentářů, mnoho žen má stejný problém jako Nikol. I když některé z nich mají příjmení třeba jednoduché, zvyknout si na novinku je občas náročné.

„Já se neumím podepsat ani po dvanácti letech,“ uklidňuje herečku uživatelka Valonika. „Já jsem vdaná necelý rok. A s tím podpisem je to taky bída. Podepisuju co chvíli synovi žákovskou, je v první třídě. A paní učitelka se mě na třídní schůzce ptala, jestli si to syn nezkouší podepisovat sám,“ zasmála se Claire Mireille.

Co se týče zkomoleného podpisu, nemusí se tak Nikol bát, že by v tom byla sama.

Podle jejího příspěvku se ale jinak zdá, že svatba proběhla přesně tak, jak si představovala. A ona je se svým manželem i po dvou letech ve svazku velmi šťastná.

Zdroj: Blesk, Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články