Nikol Leitgeb se dojímá nad svými rozdováděnými syny. Z Mauglího už je taky blonďák

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Každá maminka má za to, že jsou její děti ty nejroztomilejší na světě. Většina lidí vnímá jako největší andílky své vlastní potomky. V případě Nikol Leitgeb se ale herečka shodne i s fanoušky na tom, že její synové jsou jednoduše boží. Alespoň tak to hlásají komentáře pod posledním videem.


Se svými dětmi sdílí Nikol videa poměrně často. Posledním snímkem, který přidala na svůj instagram, ale přesto opět fanoušky rozněžnila. Ukázala na něm, jak si starší Mathias s mladším Tobiasem skvěle rozumí. Roztomilý klip ji podle všeho málem rozbrečel.

„Já nebrečím, to ty brečíš,“ napsala k příspěvku herečka. Vzhledem k tomu, že je video opravdu dojemné, hned v prvním komentáři se jeden ze sledujících svěřil, že slzička mu opravdu ukápla. A to i kvůli písničce, kterou Nikol do klipu přidala. Bráškové se k sobě totiž tulí v rytmu skladby Ain’t No Mountain High Enough.

Pusinka, objetí a veselý tanec

Především starší Mathias je v klipu plný energie. Jeho mladší bratříček se jen tak pohupuje v rytmu písničky, on sedí na gauči a šijí s ním všichni čerti. Tobiase nejprve obejme, dá mu pusu na tvář, následně pak vesele klátí vrtí tělem, a dokonce se pokouší zpívat si slova skladby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Jako mikrofon mu slouží ovladač na televizi. Mladší sourozenec se sice ze začátku soustředí jenom na hračku, kterou drží v ruce, po pár vteřinách ale neodolá návalu bratrovy energie a přidá se k němu s veselým tancem. Oba chlapci jsou rozkošní a fanoušci od nich nemohou odtrhnout oči.

Bratři, jak se patří

Je jasné, že pro maminku jsou její děti dokonalé. Kluci Nikol Leitgeb jsou ale něčím kouzelným i pro všechny ostatní. Především maminky oceňují v komentářích jejich vzájemnou bratrskou lásku a hned několikrát se objevují slova o tom, že jsou to zkrátka bratři, jak se patří.

„Mates je tak strašně krásný chlapeček,“ rozplývá se jedna z fanynek. Další doplňuje její slova: „Mates je prostě úplně boží! Čistá duše, velké srdce a přitom pohodář se smyslem pro humor, tleskám, fakt se vám povedl.“ I Tobiase ale řada lidí oceňuje.

Fanoušci si například všímají toho, že už i jemu světlají vlásky a bude stejně jako jeho bratříček nakonec přece jen blonďák. „Tohle je volné pokračování filmu Můj brácha má príma bráchu?“ ptá se někdo. „Tak ještě mladší ségru k nim a bude to dokonalé,“ doplňuje další komentář.

Zda Nikol s Petrem plánují další miminko, se zatím neví. Pokud by tomu tak bylo, fanoušci se to jistě včas dozvědí. A kluci by, zdá se, někoho dalšího do party klidně uvítali.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články