Nikol Leitgeb popsala, kvůli čemu se jejímu Petrovi vysmáli kamarádi. A položila ženám palčivou otázku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitbeg
Zdroj: Profimedia

Nikol Leitbeg patří mezi stálice sociálních sítí. Společně s Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou tvoří 3v1, společně vystupují nejen v rádiích, ale také na sociálních sítích.

Za sebou mají mnoho úspěchů, vyrábí vlastní trička nebo diáře. Všechny holky jsou také maminky a nebojí se vyjádřit na internetu, co opravdu obnáší mateřství. Vědí, z čeho si mohou udělat legraci a nebojí se ani kritiků.

Nikol je pro svého Petra balíček

Nikol si naposledy na svém Instagramu udělala legraci sama ze sebe. Na snímku je se svým již manželem Petrem, kterého si vzala v pokročilém stádiu těhotenství a za nepozornosti médií. Z předchozího vztahu už jedno dítě má a to je důvod, proč zveřejnila příspěvek.

„Balíčky nebrat – smáli se tenkrát nějací Petrovi známí, když se mnou, holkou +1 dítě, začínal chodit. Naštěstí Péťa byl vždycky rebel. Přemýšlím, jestli my ženské máme nějaké posměšné pojmenování pro chlapy s dětmi z předchozích vztahů. Myslím, že ne,“ připsala Nikol.

Zároveň se tak zeptala na palčivou otázku, na odpovědi pak nemusela čekat dlouho. Ozývaly se hlavně ženy, které jsou nejen zadané, i když si přivedly další dítě z předchozího vztahu, ale také ty, které vědí, jak se takovým mužům říká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Chtěla byste jako žena muže ze sekáče?

Zazněly formulace jako „muž se sekáče“ nebo „s bonusem“. Nad komentáři se rozhodně pobavíte, protože mnoho žen ještě toho svého prince hledá a rády by, aby se Nikolin manžel Petr naklonoval.

Objevily se ale také názory, že pojmenovat svou partnerku „balíček“ není vhodné a zní to hanlivě. Pokud ale sledujete Nikol a její fanoušky delší dobu, budete vědět, že je všechno nutné brát s rezervou.

Na snímku jsou Nikol s Petrem na mostě, Petr má přivřené oči a Nikol se mu zrovna rozhodla dát pusu. Její příspěvky nejen o jejich životě jsou velmi oblíbené, protože Nikol bere život s nadhledem.

Především ukazuje pravou tvář mateřství. Nebojí se ukázat, jak vypadá její tělo po porodu, stejně jako její největší kamarádky Martina a Veronika. Protože už jsou všechny maminkami, mohou se navzájem svěřovat se svými strastmi a pochlubit se jimi také na internetu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články