Nikol Leitgeb pomohla Martínkovi a odjela na dovolenou. Některým lidem se nelíbí, že neřeší válku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Celebrity někdy využijí své slávy k dobré věci. Příkladem je Nikol Leitgeb, díky které se podařilo vybrat velké peníze na chlapečka trpícího závažnou nemocí. Herečka nedávno chlapci pomohla k tomu, aby se mohl léčit. A v říjnu odjela na zaslouženou dovolenou u moře.

Chlapec trpí chorobou zvanou syndrom AADC. Na záchranu života potřebuje speciální genovou terapii, která ale vyjde na 100 milionů korun, uvádí Blesk. Díky Nikol a dalším celebritám se podařilo vybrat dokonce o 50 milionů víc.

Proč právě Martínek?

„Na instagram mi chodí denně spoustu žádostí na různé sbírky a Martínek mi začal chodit hodně často. Koukala jsem se na Donio, kde sbírka probíhala. Když tam byl asi milion, řekla jsem si, to jako nemůže klapnout, ne?“ popisuje herečka.

Jakmile se ale začala ve sbírce angažovat, částka šla rychle nahoru. Nikol se dokonce rozhodla obrátit písemně i na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka. Napsala mu, že pojišťovna odmítla Martínkovi proplatit léčbu, proto se na ni musí skládat lidé.

Užívá si dovolenou

Nikol sama má dva syny, které vychovává společně s partnerem Petrem. Ví, jaké to je, mít šťastné děti, proto se pokouší pomáhat i druhým. Před několika dny si tak se svou rodinou užívala na dovolené.

„Klasická pohřbívačka,“ napsala Nikol ke snímku, kde její chlapci zahrabávají Petra do písku. Je vidět, že její rodinu nic netrápí a užívá si krásné chvíle. To se ale také některým lidem nelíbí.

„Válka v Gaze a vy tu postujete letní dovolenou?! Influenceři,“ napsal uživatel ada1dad1ada1. „A to se jako někdo nemůže jen tak bavit?“ odepisuje mu Anička Ondráčková.

Jak Nikol vnímá válku, sice jasné není, pravda ale je, že člověk by kvůli takové situaci neměl přestat žít a sdílet své zážitky s ostatními. Mnoho lidí si to uvědomuje, a herečku proto podporují a její rodinné štěstí jí přejí.

Zdroj: Prima ženy, Blesk, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články