Nikol Leitgeb oblékla svou sousedku Danuši Nerudovou a pozvala ji na ochutnávku slivovice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Nikol Leitgeb má v tom, koho bude volit v příštích prezidentských volbách, asi jasno. Minimálně se tedy zdá, že je s Danuší Nerudovou skoro nejlepší kamarádka. Na instagramu se pochlubila společnými fotografiemi, a dokonce se svěřila fanouškům, že Nerudové pomáhá v módní oblasti.

„Sousedy člověk většinou vyfasuje, já si souseda můžu zvolit!“ napsala na úvod Leitgeb k fotce, na které stojí vedle Danuše Nerudové. Obě sympatické ženy se na snímku usmívají, sluší jim to a fanouškům předávají pozitivní energii.

Kandidátky na prezidentku si váží Nikol z několika důvodů. Svým sledujícím se jí rozhodla představit tak nějak lidsky, aby ji nevnímali jenom jako někoho, kdo se pokouší dostat na Hrad. Svěřila se tak fanouškům s tím, že sdílí s Danuší oblečení, nebo že společně debatují nad tím, která kořalka je nejlepší.

Být žena není handicap

„Včera jsem poslouchala podcast, kde se Danuše redaktor v první otázce zeptal, jestli je naše republika připravená mít za prezidenta ženu. Být žena přece není handicap. Ženský dokáží překvapivě v podstatě skoro všechno jako muži,“ míní Leitgeb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Danuše Nerudová je podle ní energická, sarkastická, inteligentní a schopná žena s názorem a vizí. Zároveň je také máma dvou kluků. A nedávno si údajně postěžovala, že je prý málo kontroverzní, proto jí hned Nikol donesla tričko s nápisem Bude pr*el.

Na fotce pak herečka dokázala, že si ho ihned Nerudová oblékla a cítila se v něm podle jejího výrazu v obličeji velmi dobře. Kromě trika donesla Nerudové také slivovici. Tu prý Danuše ochutnala a slíbila, že na oplátku přinese na okoštování vlastní.

Setkání krásných žen

Fanoušci v komentářích mají radost z toho, že jim Leitgeb představila Nerudovou především jako člověka, který se umí bavit, má rád společnost a je skvělým společníkem na obyčejný pokec. V médiích se prezentuje jako kandidátka na prezidenta, po boku Nikol se z ní ale stala obyčejná, přesto ale milá a sympatická žena.

To ocenil například i moderátor Honza Musil. „Setkání dvou krásných žen,“ napsal k příspěvku s úsměvem. Mnoho fanoušků pak popisuje, proč oni sami mají Nerudovou rádi a možná jí ve volbách dají přednost před ostatními.

Leitgeb si jednoduše umí udělat kamarády. Stačilo pár slov a se svou sousedkou si padly do oka. Vzhledem k tomu, že Nerudová nyní dluží Nikol ochutnávku slivovice, pravděpodobně si spolu tyhle dvě ještě někam vyrazí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články