Nikol Leitgeb musí mladšího syna hlídat na každém kroku. Vyleze i na střechu zastřešeného bazénu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Influencerka a také herečka Nikol Leitgeb se společně s manželem stará o své dva syny. Mladší Tobias je podle všeho neřízená střela, a hlídat ho musí na každém kroku.


Staršího syna Mathiase má s bývalým partnerem, mladšího s manželem Petrem. Právě z mladšího syna, kterému už od narození říkají Mauglí, má teď Nikol „psotníky“. Dokáže totiž vylézt nejen na gauč, ale také na střechu zastřešeného bazénu. Nikol tak nemá šanci na odpočinek.

Druhé dítě rozhodně není klidnější

„Druhý bude klidnější, říkali. Mauglí se nám vyvinul v ten typ děcka, ke kterýmu se nemůžeš otočit ani na pikosekundu zády,“ stěžuje si fanouškům na instagramu Nikol. Jeden z komentářů zní, že se není čemu divit, když mu začali říkat Mauglí.

„Okamžitě je na stole, na parapetu, bazénovym zastřešení, na plotě, je prostě kdekoli, zachytí tvůj pohled a hodí ten svůj, naprosto samozřejmej. Strašně rychle běhá. Po mně to nemá,“ popisuje snímek influencerka. Na něm můžete vidět Tobiase, jak se naklání přes plot.

„Na odrážedle se položí na řídítka, aby snížil odpor větru a zvýšil odpor matky, a řítí se nesmyslnou rychlostí. Žiju se zadrženým dechem a nataženýma rukama. Na snímku Meruňka, který to celý s hrůzou pozoruje,“ popisuje dále Nikol.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Jak ho vychovávat, neví si rady Nikol

Své sledující pak žádá o rady a tipy, jak takové dítě vychovávat, protože od prvního syna Mathiase, kterému říká Radovan, toto chování nezná. A jak ukázala ve stories, Mauglí se také dostane na střechu bazénu.

Ačkoliv mu Nikol několikrát řekne, že má jít dolů, synek neposlouchá a jede si svoje. Nakonec Nikol sdílí snímek, na kterém sahá po lahvi alkoholu se slovy, že ji musel vystřídat tatínek, protože ona na to už nemá nervy.

Jako vždy svými slovy fanoušky pobavila. „Stačí izolepa a někam přilepit, teď ji mají v Tescu v akci,“ píše jedna ze sledujících. Svou zkušenost přidala i další: „Já mám pocit, že ti druzí už se rodí vystudovaní kaskadéři.“ Nikol se tak má do budoucna na co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články