Nicole Vaidišová se pochlubila fotkou prvorozené dcery. Rozzářená čtyřletá Stella jí z oka vypadla

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
vaidisova stepanek
Zdroj: Nextfoto

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová si v minulosti prožili bouřlivý vztah, ale vypadá to, že v okamžiku, kdy se ujali rodičovské role, jim bylo jasné, že právě to jejich vztahu pomohlo.

Rozchody a usmíření

Cesta úspěšných tenistů ke šťastné rodině byla trochu složitější, než je zvykem. Je to už dvanáct let, co se bývalý profesionální tenista Radek Štěpánek oženil s tenistkou Nicole Vaidišovou.

Sportovní pár však s politováním už za tři roky oznámil rozvod a každý z úspěšných sportovců si šel svou cestou. O důvodech rozvodu se jen spekulovalo, ale ani jeden z páru na veřejnosti své osobní problémy neventiloval a dodnes není jasné, co za rozpadem manželství bylo.

Druhá svatba už byla doprovázená plány na založení rodiny

Za pár let však bylo všechno jinak. Když se v roce 2018 objevila zpráva, že se Štěpánek s Vaidišovou dali opět dohromady, vypadalo to jako vtip.

Oznámení těhotenství ale dávalo signál, že tentokrát to pár myslí opravdu vážně. A druhá svatba na sebe nenechala dlouho čekat.

Vypadá to, že druhý pokus už manželům zafungoval

Láska je někdy hodně zapeklitá věc. Právě o tom se oba úspěšní sportovci přesvědčili, když i po opakovaných tajných rozchodech a ještě tajnějších usmířeních nakonec zjistili, že bez sebe dlouho nevydrží.

Už dva roky po rozvodu v roce 2015 se šeptalo, že se k sobě vrátili. Vztah měl trvat asi rok, než opět něco nevyšlo. Znovu to zkusili v roce 2017, a to už před světem neutajili. Druhá svatba přišla v květnu 2018, kdy už byla bývalá sedmá hráčka světového tenisového žebříčku těhotná.

Svatba v roce 2010 byla v pompézním stylu v katedrále svatého Víta na Pražském hradě, nevěsta měla šaty od Very Wang a na obřad přijela v automobilu značky Rolls-Royce, druhá svatba byla v komorním stylu.

Druhý obřad staronového manželského páru proběhl na radnici Prahy 13 uprostřed panelákové zástavby a zúčastnilo se ho pouze několik hostů.

Na první dítě se oba moc těšili

Oba sportovci se na rodičovství moc těšili. Nechali se dokonce vyfotit při pořizování dětské výbavičky.

Štěpánek se chvíli před narozením prvního dítěte na festivalu ve Varech pro magazín Blesk zmínil, jak to s dětmi plánuje „Vím, že to bude s miminkem náročné, ale život bez dětí, když je chcete a můžete mít, by byl smutný,“ prohlásil a přiznal se, že touží po více dětech.

Za pár dní se na sociálních sítích pochlubil, že se 6. července 2018 v 16:31 stal hrdým otcem prvorozené dcery, která dostala krásné jméno Stella. A podle nadšeného tatínka byla zdravá, šťastná a s hlavičkou plnou vlásků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicki Vaidisova (@nicolevaidisova)

Stella může už za chvíli začít trénovat, roste jako z vody

Ze Stelly je už odrostlá slečna, která právě oslavila čtvrté narozeniny a šťastně vypadá pořád. Blonďaté děvče zapózovalo na pláži v plavkách s odzbrojujícím úsměvem.

Nicole své fanoušky na sociálních sítích zásobuje fotkami celé rodiny. K dceři Stelle do rodiny přišla loni 16. prosince další holčička s poetickým jménem Meda, o které se šťastný tenista zmínil na sociálních sítích jako o nejkrásnějším vánočním dárku.

Vypadá to, že Radek Štěpánek už se definitivně usadil a pověst svůdníka vyměnil za starostlivého otce. Poté, co na prahu čtyřicítky ukončil sportovní kariéru, se může naplno věnovat rodině.

Zdroj: Blesk, Super, Instagram

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články