Nicole Vaidišová poslala pozdrav z Monaka. Tráví čas s dcerami na pláži

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
Vaidisova
Zdroj: Profimedia

Bývalá tenisová hvězda Nicole Vaidišová se pochlubila na svém instagramovém profilu čerstvými fotkami z dovolené u moře v Monaku, kde si užívá slunce a koupání ve společnosti Stelly a Medy – dcer, které má z trochu komplikovaného vztahu s českým tenistou Radkem Štěpánkem.


Monako si Nicole evidentně užívá

Monako už tradičně patří k destinacím, které si k odpočinku volí hlavně celebrity, protože jde o jednu z dražších evropských lokalit.

Nicol si tak může zdokonalit francouzštinu, kterou se začala učit, aby si tak doplnila svou jazykovou vybavenost. Dobře ovládá němčinu, angličtinu i češtinu.

Jak je vidět z fotografie, bývalá tenistka má i po druhém porodu postavu jako dělanou pro plavkovou sezónu, což při její výšce 183 centimetrů není tak velký problém. Na fotkách není vidět, zda se s ní pod monackým sluncem vyhřívá i její manžel a otec dcer Radek Štěpánek, kterého si podruhé vzala v květnu 2018.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicki Vaidisova (@nicolevaidisova)

Štěpánek má pravděpodobně pracovní povinnosti a s rodinou není

Štěpánek žádné fotky z rodinné dovolené svým fanouškům na instagramu nenabízí. Naposledy přidával před třemi týdny fotografie, na kterých propaguje tenisový turnaj v Pule v Chorvatsku, kde se objevil také Ivan Lendl.

Monacký pobyt tak zřejmě není úplně stejnou rodinnou dovolenou, kterou se pár chlubil v roce 2020, kdy před rouškami manželé i s dcerou Stellou utekly na dovolenou do Turecka k Egejskému moři a pochvalovali si liduprázdné pláže a božský klid. Turecko tehdy navštívili po pobytu v Monaku, takže je vidět, že se Vaidišová do této malé, ale krásné země ráda vrací.

O populárním páru sportovců se toho moc neví

Nicole Vaidišová i Radek Štěpánek si velice chrání své soukromí, takže se v médiích moc zpráv z jejich společného soužití nevyskytuje, přestože jejich rozchody a opětovné sblížení rozhodně čtenáře zajímají.

Dodnes ani není jasné, proč se jejich první pokus o manželství nevydařil. Byla za rozvodem po tříletém manželství nevěra, nebo něco jiného? A co zapříčinilo návrat a druhou svatbu, která byla po pár měsících stvrzená narozením první holčičky?

S dcerami se ráda fanouškům chlubí

Přestože není Nicol vidět s partnerem, vypadá spokojeně a pobyt v Monaku si užívá. Se starší čtyřletou dcerou Stellou, ze které už vyrostla krásná slečna s blond vlasy po matce, chodí na procházky. S mladší Medou se nechala vyfotit na oblázkové pláži v plavkách.

Podle dalších fotek je jasné, že to není jediný relax, který si sportovkyně s dětmi dopřává, protože nedávno zveřejnila fotografie z projížďky na lodi.

Zda si krásy řeky Labe vychutnala i s manželem, není zřejmé, protože na fotografiích jsou zvečněny pouze dcery. Vypadá to spíš, že zatímco Nicole je mámou na plný úvazek a žije jen pro děti, její muž je stále v tenisovém světě velice aktivní a s rodinkou se moc neohřeje.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články