Nicol Lenertová zmizela z obrazovek už před 20 lety. Dnes je spokojená a ke krátkým vlasům se vracet nechce

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
nicol lenertova vorisek
Zdroj: Hadač / CNC / Profimedia

Vídali jsme ji po boku Karla Voříška, se kterým moderovala Televizní noviny. Předtím uváděla na Nově Sportovní noviny, objevila se ve finále Miss České republiky, a dokonce byla i tváří reklamy propagující dámské menstruační pomůcky.

Nicol Lenertová je poměrně známé jméno, které asi každému tady u nás něco řekne. Věděli jste, že Nicol za své dětství vystřídala rovnou tři příjmení?

Bylo jí teprve 23 let a už sbírala jeden úspěch za druhým

Když jí bylo devatenáct let, viděli jsme ji ve finále Miss České republiky. Málokdo věděl, že v roce 1994 dokonce vyhrála Miss severní Čechy.

Poté se mihla v reklamě a přišel velký úspěch: práce na Nově. Tam začala moderovat Sportovní noviny. O dva roky později přišel další zlom.

Tehdy byla posazena vedle Karla Voříška a stala se moderátorkou Televizních novin. Nejsledovanějšího pořadu v zemi.

Bylo jí třiadvacet let a měla za sebou mnoho úspěchů. K tomu všemu se zčásti proslavila i díky krátkému románku s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Utekla do Ameriky?

Nastal rok 2002 a přišel šok: Nicol nedorazila do práce, nedala o sobě vědět a na Nově o ní nikdo nic nevěděl. Přitom už byla mladá Nicol na cestě do Ameriky.

Spekulovalo se o tom, co bylo důvodem. Nicol ale dodnes tvrdí, že do Ameriky odjela, aby se naučila angličtinu a vyčistila si hlavu.

Poté se dle idnes.cz vrátila k práci modelky, ale i k televizní reklamě. Rovněž se snažila prorazit jako zpěvačka a oprášit moderování.

nicol lenertova

Zdroj: Profimedia

Prošla viditelnou proměnou

Na televizních obrazovkách jsme ji mohli vídat jako usměvavou krátkovlasou ženu. Po letech ale přišla razantní změna.

Nicol, která byla proslulá svým krátkým sestřihem, si nechala narůst dlouhé vlasy. A změna je to tedy pořádná.

„Nechávám je růst. Myslím, že krátké vlasy patří k mladšímu věku,“ přiznala Nicol Lenertová pro deník ahaonline.cz.

S přibývajícími roky se také z brunetky stala světlovláska a Nicol se netají tím, že zesvětluje. A se svým vzhledem je spokojená.

Po obrazovce se jí nestýská

Bývalá moderátorka se netají tím, že se jí po obrazovce nikterak nestýská. Nyní pracuje jako mluvčí pojišťovny OZP, doplňuje prehledne24.cz.

Nicol se svěřila, že si díky TV získala důvěru u lidí a bere to jako velký bonus. S partnerem Jaroslavem Kalátem jsou spolu již 18 let a mají dva dospívající syny Dominika a Jardu.

Zdroj: idnes.cz, prehledne24.cz, ahaonline.cz

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články