Neuvěříte, jaký sport Halina Pawlowská dělala jako malá. Její fotografie z dětství vás pobaví

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
halina pawlowska
halina pawlowska

Halina Pawlowská je součástí českého šoubyznysu už pěknou řádku let. Čtenáři milují její knihy, diváci a posluchači její vlídný humor. Podobně jako jiné celebrity se i Halina rozhodla založit profil na Instagramu a nechat fanoušky nahlédnout zase do jiné sféry svého života.

V poslední době její sledující hltají především její fotky z dětství a mládí. A právě jednu takovou teď zveřejnila.

V sukni se srdíčkem, kšandami, svetru, punčocháčích a špičaté čepici vypadá jako skřítek z pohádky. Takto ji rodiče nastrojili na krasobruslení, jemuž se jako malá věnovala.

„Připravuji si svou víkendovou dvouhodinu na ČRo Dvojka. Bude o zimních sportech. Pět let jsem krasobruslila! Pak jsem při závodech dělala holubičku, najela jsem nosem do mantinelu a bylo po kariéře,“ píše k archivnímu snímku spisovatelka, moderátorka, herečka a bavička.


Popisek vyznívá možná trochu sklesle, ale fanouškům určitě nevadí, že Halina pověsila svou krasobruslařskou kariéru na hřebík a stala se tím, čím je.

„To kolo osudu je nevyzpytatelné. Kdyby toho nebylo, neděláte nejspíš to, co děláte. Díky tomu děláte radost nám všem a děláte tím tenhle svět hezčí,“ trefně fotografii okomentoval jeden z fanoušků.

Tímto obrázkem totiž své sledující nejen pobavila, ale především je donutila zavzpomínat na jejich dětství.

Zážitky z karantény

Halinin profil se hemží také snímky z procházek, vaření a pečení, setkání s kolegy nebo jejími knihami, jichž napsala už dvacet devět.

Poslední přírůstkem do její bibliografie je humoristický román Zážitky z karantény.

Ten už má ve své knihovně Monika Absolonová, Aleš Háma, Michaela Kuklová nebo Anna Linhartová.

Autor: Alice Konopásková


Související články