Nestárnoucí Helena Vondráčková: Udržuje se sportem a vyhýbá se cukru. Díky tomu vypadá stále skvěle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Helena Vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Heleně Vondráčkové je už 76 let. Když na letošním vyhlášení ankety Český slavík vystoupila na pódiu, předvedla, že má energie na rozdávání. Ve svém věku vypadá skvěle. Jak to nestárnoucí legenda dělá?

Vondráčková si na svém vzhledu dává záležet a říká také, že vzhledem k jejímu povolání to má své opodstatnění. „ Již od mládí mě maminka vedla k tomu, abych o sebe a svou pleť dbala,“ vysvětluje.

Ráda si zasportuje

Pokud jí to čas a okolnosti dovolí, ráda si po ránu Helena zacvičí. Většinou se jedná o spinální cviky nebo cviky na pružnost páteře. Obecně má ale sporty ve velké oblibě.

„Aby se člověk nenudil, tak já třeba ráda sportuji, ráda hraju tenis, ráda chodím na procházky s naším pejskem, plavu, pádluji a mám spoustu aktivních koníčků,“ říká v rozhovoru v pořadu Na Kafeečko s tím, že vždycky byla především vodní živel.

Helenu pro její dokonalou postavu obdivují i mnohé další celebrity. Nedávno jí na svém instagramu polichotil například Leoš Mareš, který zveřejnil krátké video, kde je vidět, jak to zpěvačce neuvěřitelně sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Vyhýbá se cukru

Co se týče jídelníčku, nedodržuje Helena Vondráčková žádnou speciální dietu. Snaží se jednoduše jíst zdravě a vyváženě a vyhýbat se sladkému. Jak uvedla v rozhovoru pro Blesk pro ženy, cukr ke svému životu nepotřebuje.

Existuje ale jedna výjimka, které neodolá. Sama říká, že jí tohle jídlo svádí na scestí. Jedná se o meruňkové knedlíky. „Jsou z tvarohového těsta a musí tam přijít cukr, máslo, strouhanka nebo tvrdý nastrouhaný sýr. To si dám opravdu ráda!“ přiznává.

Vzhledem k tomu, jak dobře ve svém věku vypadá, si tuhle svou lásku může dovolit. Je jasné, že ještě dlouho bude svou vitalitou a energií rozdávat radost kolem sebe a udivovat fanoušky.

Zdroj: Pro ženy, Instagram, Nový Čas, Sedmička, Lifee, Blesk pro ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články