Neposlušná Lucie Benešová šla na plastiku a porušila doporučení doktorů. Po ulici teď chodí s krvavými skvrnami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Plastické operace vídáme i u našich celebrit poměrně často. Mnoho herců i hereček si nechává tělo upravovat, aby vypadali krásně a mladě a mohli delší čas ohromovat fanoušky. S plastikou očních víček se teď pochlubila i Lucie Benešová.

Herečka známá například jako Róza ze seriálu Slunečná se na sociální síti pochlubila fotografiemi, které na první pohled fanoušky vyděsily. Je na nich s přelepenými šitými očními víčky a přes náplasti prosvítají rudé krvavé skvrny. To, co teď ale vypadá děsivě, by po zahojení mělo být dokonalé.

Alespoň sama herečka si to myslí. Přiznala se, že si konečně splnila přání a společně s kamarádkou se nechaly lékaři omladit. Jakmile se rány zahojí, měla by být vidět změna k lepšímu, která z Lucie udělá ženu krásnější, než byla. Benešová ale také přiznala, že tak trochu neposlouchá doktory.

Novoroční předsevzetí číslo 6

„Šesté předsevzetí. Odhodlala jsem se společně s mojí kamarádkou Dášulou na ufiknutí víček, protože chceme být věčně mladé a hlavně krásné do toho roku 2022 (ne, že bychom byly tak staré a ošklivé). Zákrok má výhody v tom, že se teď pár dní nemusím vůbec líčit, a i přesto mám parádní modrý stíny a vypadám jako sexy Egypťanka. No sexy… hahaha, to asi moc ne,“ napsala Benešová k fotografiím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

„Snad mě pak poznáte. Končím s psaním, mám to zakázané od pana doktora. Přeji hezký a mladistvý večer,“ dodala. Fanoušky na jednu stranu příspěvkem vyděsila, na tu druhou jí ale většina z nich přeje brzké zahojení a už se nemohou dočkat na herečku v novém.

Dobře jste udělala

Zmíněná kamarádka pod příspěvkem Lucii děkuje za velkou podporu, sama by podle svých slov do operace rozhodně nešla. „Tak brzké zahojení, už se těšíme, až uvidíme skutečný výsledek,“ píše jeden z fanoušků. „Dobře jste udělala,“ dodává s nadšením další.

Podle komentářů to vypadá, že většina lidí Luciino rozhodnutí schvaluje, ačkoli celá řada z nich také zároveň podotýká, že vypadala herečka dokonale už dříve a plastika nebyla potřeba. Sledující se ale povětšinou shodují na tom, že je to její věc a že když to tak cítí, nejspíš to bylo dobře.

„Lucko, vypadáte moc dobře, modřinky nebudou téměř žádné, chce to sledovat a dva dny odpočívat. Mám to úspěšně za sebou už 6 měsíců. Hrozně se ulevilo mým očím a jsem konečně k světu,“ sdílí své poznatky jeden z fanoušků a přidává pár užitečných rad.

Benešová rozhodně není jedinou celebritou, která prošla úpravou očních víček. Plastiku podstoupily například i Zuzana Belohorcová, Tereza Kostková a Dara Rolins. Rozhodně nejde ale jen o záležitost ženskou, operaci si nechali udělat například i pánové Martin Maxa nebo Jiří Langmajer.

Zdroj: Instagram, Blesk, dotyk.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články