Není jehla jako jehla. Simona Krainová snáší opichy obličeje, vysoké podpatky už ne

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová patří k celebritám, které jednou hlásají to, podruhé zase něco úplně jiného. Na jejím instagramu se objevují informace o tom, jak by měl být člověk sám sebou, v dalším příspěvku je ale následuje doporučení na procedury na změny vzhledu. Nejspíš ani ona sama neví, co vlastně chce.

„Ti nejšťastnější lidé, které znám, většinou hodnotí a vylepšují sami sebe a snaží se posouvat dopředu a motivovat ostatní. Ti nejnešťastnější většinou ostatní jen hodnotí a soudí,“ napsala Simona k jednomu z nedávných příspěvků.

Tím sice poukázala na to, že člověk by měl ostatní především motivovat. Jenomže vzhledem k tomu, co fanouškům poslední dobou předvádí, je otázka, zda je její motivace správná. Ne každý má totiž žaludek na omlazovací injekce a předražené krémy proti vráskám.

Hlučné ticho bez vrásek

„Kdo se rozhodne vrátit do mládí, pořídí si po čtyřicítce nové děti s novým partnerem. Kdo se rozhodne stárnout, pořídí si nové knížky s novým obsahem. Ten, kdo se vrací, volí hluk. Kdo jde dopředu, volí ticho. Já volím hlučné ticho a tvář bez vrásek,“ napsala Simona k jedné ze svých fotek na instagramu.

Naprosto nelogicky tak spojila motivační citát, který objevila někde na internetu, s reklamou na vlastní obličej, o jehož dokonalosti je očividně přesvědčená. Fanouškům to podle komentářů nijak nevadí, přitom ale nedávno moderátorka ukázala, čím musí pro takový vzhled projít.

Deník Expres ukázal záběry ze zkrášlovací procedury spočívající v píchání injekcí do obličeje. Řada fanoušků tehdy nechápala, jak může něco takového Simona pravidelně snášet, ona si ale pochválila, že odchází vždy o několik let mladší. Následně na instagram napsala, že člověk by měl být ideálně sám sebou.

Do obličeje ano. Na nohou nikdy!

Pro krásu se musí trpět, očividně i Krainová má ale své limity. Zatímco jehly do obličeje pro ni nejsou problémem, stát celý den na jehlách – botách na vysokém podpatku –, to už je větší oříšek. Pro fotku to sice přetrpěla, pak šly ale z nohou dolů, jak sama přiznala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Moje milé ženy, zajímalo by mě, jestli také pokaždé, když máte na výběr boty na podpatku a tenisky, téměř vždy vyhraje pohodlná obuv. Sice jsou ty jehly fakt tlak, ale už tohle selfíčko mi stačilo k tomu, abych to hned přezula. Důležité je ovšem vědět, že jich mám v záloze asi 150 párů,“ pochlubila se.

Dodala, že štěstí přeje jedině připraveným. Zda chtěla fanoušky pobavit, šokovat, nebo v nich vyvolat závist, to není z příspěvku úplně jasné. Ale jak již bylo jednou řečeno, ani ona sama nejspíš neví, co vlastně chce.

Zdroj: Instagram, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články