Nela Slováková žhavými snímky nešetří: Výstřih až k pupíku vystřídalo smyslné pozadí

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Slovakova Nela
Zdroj: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Nela Slováková, brněnská celebrita a podnikatelka, už několik dní vystavuje své luxusní křivky v Dubaji. Vše si poctivě zaznamenává na sociálních sítích. A její fanoušci na Instagramu jsou z toho pochopitelně nadšeni.

Krásná podnikatelka stihne hned několik dovolených v roce. Právě nyní si užívá se svou kamarádkou v hlavním městě Spojených Arabských Emirátů.

Nela se toho nebojí

Svůj Instagram tak každý den zásobuje svými žhavými fotkami a videi v sexy oblečení či v plavkách u hotelového bazénu.

Na jedné z nich je Nela s kamarádkou, když si vyrazily na večírek. Fotografii dominují její dlouhé nohy, které podle komentářů pod příspěvkem patří k těm vůbec nejkrásnějším.

Z kritiky si nic nedělá

Přehlédnout nejde ani její poprsí, které černé šaty nemají šanci zakrýt. Někteří komentující ale upozorňují, zda to není na arabskou zemi přeci jen trochu moc.

Z toho si blonďatá kráska nic nedělá. „Zastavte se do Dubaje ve 21. století, ať si uděláte obrázek, jak se tady chodí. Jsem velmi vkusně oblečená na to, co tu vidím,“ odpověděla bleskově.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Prvotřídní hotel i postava

Nedala si pokoj ani další den. Přidala totiž fotografii, kde kouká na její hotel Burdž al-Arab, což je jeden z nejluxusnějších hotelů poblíž Dubaje, který se nachází na uměle vybudovaném ostrově Džumeira.

Mnohé sledující spíše než hotel zaujala postava brněnské krásky. Její svůdné pozadí totiž nemá chybu. Vše je ještě korunováno vytetovanou sexy mašličkou na pravém stehně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Jak je vidět, hodiny tréninku, které Nela pravidelně podstupuje v posilovně, rozhodně nesou své ovoce. Její sledující tak mají na co koukat.

Zdroj: Extra.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Související články