Nela Slováková zahodila vršek od plavek a vychválila se do nebes. Máme se z toho taky radovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nela slovakova
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity mají opravdu vysoké sebevědomí a nebojí se to ukázat. A mnoho z nich si myslí, že když svou sebechválu objasní, hned se dočkají ještě většího obdivu. U Nely Slovákové a její fotografie z dovolené to tedy rozhodně fungovalo.


Vítězka reality show Hotel Paradise si v současné době užívá pohodu na dovolené v zahraničí. Aby ale fanoušci o nic nepřišli, pravidelně s nimi sdílí fotografie, na kterých leží na pláži a v plavkách i bez nich se vystavuje na sluníčku.

U posledního snímku, na kterém si své vnady zakrývá jen rukama a nohy si máčí ve vodě, popsala, jak moc se má ráda. Fanoušky požádala, aby se na ni za to nezlobili. A její slova se dočkala úspěchu, lidé totiž okamžitě začali připisovat milé komentáře a slova chvály.

Radujte se se mnou

„Sexy and I know it,“ zanotovala do začátku kousek slavné písničky. Už v tu chvíli bylo jasné, že následujícími slovy se pokusí fanouškům sdělit něco velkolepého. „Proč se posledních pár fotek chválím?“ zeptala se sama sebe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

„Samochvála smrdí? Zítra vám k tomu něco řeknu,“ dodala tajemně. Pak ještě připsala, aby se fanoušci nezlobili a radovali se raději s ní. „Není to namyšlené, ani se nepovyšuji. Jen se mám jednoduše ráda. A to je zásadní,“ doplnila.

Ačkoli na snímku to podle odstínu jejího těla vypadá, že to přehnala se sluníčkem nebo s filtry a úpravami fotky, fanoušci jsou z jejích slov nadšení. Těžko říci, zda je to očekáváním, co přesně Nela zítra sdělí, hrudníkem, který zakrývá jen rukou, nebo skoro až exoticky tmavým opálením.

Každý by s ní chtěl něco mít

Nela očividně dobře ví, jak na své fanoušky zapůsobit. Jejich pozornost si získala už jen pouhým sdílením fotky, její slova ale donutila mnohé sledující napsat nějaký ten milý komentář. „Nelko, jsi inspirující pro mnoho žen. A já jsem jednou z nich,“ píše se v jednom ze vzkazů.

Další fanynka se dokonce raduje z Neliných dovolených místo svých vlastních. „Vždycky se těším, až pojedeš na dovolenou. Tvoje fotky jsou top,“ napsala.

„Strašně hot žena. Každý normální chlap by s tebou chtěl něco zažít, kdyby měl možnost,“ dodává další fanoušek. „Já mít takové tělo, tak chodím nahá furt,“ poznamenala na závěr jedna ze sledujících. Zdá se, že Nela docílila svého – fanoušci se nezlobí a rozhodně se z její sebelásky radují s ní.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články