Nela Slováková ukázala ledničku plnou šampaňského. Nezapomněla u toho vyšpulit své pozadí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nela slovakova lukas kozak
Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková patří mezi osobnosti české scény, které umí provokovat. A dělá to nejen tak, že ukazuje své nahé tělo v situacích, kdy se nahota nehodí. Kontroverzní byla také její výroba roušek.


Během koronavirové pandemie se rozhodla nechat udělat roušky, které ale prodávala za obrovské peníze. Právě za to si vysloužila nelichotivé přezdívky. Hvězda reality show se pak rozhodla raději ukazovat své nahé tělo, na které rozhodně stojí za to se podívat.

Polonahá u ledničky snídá šampaňské

Nela potěšila především mužskou část fanoušků, kteří ji sledují na instagramu. Právě tam se zase odhalila a tentokrát ukázala svůj vysportovaný zadeček, který oblékla pouze do několika proužků látky.

A že je na co se dívat! Nela stojí u otevřené lednice a sahá po lahvi šampaňského. Dobře je vidět tetování, které vede právě přes její pozadí. Má rozpuštěné vlasy, obličej vidíte pouze z profilu, ale focení si velmi užívá.

Nela se nemá za co stydět, protože její postava je dokonalá. „Dobré ranko, co dnes posnídáte, přátelé?“ napsala Slováková k této fotografii. Odpovědí dostala hned několik a většinou se sledující opravdu svěřili s tím, co snídali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Kdo si její zadek vystaví na ledničku?

„Ten tvůj zadek si snad dám na ledničku,“ zní také jeden z komentářů. A především muži by chtěli mít Nelu doma a snídat s ní každý den. Ona si ale užívá po boku svého partnera Lukáše, se kterým cestuje a sdílí zážitky právě na sociálních sítích.

Svobodová se nebojí ukázat v extravagantním modelu ani na tak významné akci, jako byl karlovarský filmový festival. Na něj si oblékla šaty, které vypadaly, že by se hodily spíše někam na soukromou party.

Následně se v nich ukázala také u moře, protože si z nich udělala plavky. Od fanoušků se dočkala nejen pozitivních, ale také negativních reakcí, ze kterých si však nic nedělá. Nela je prostě svá a ráda šokuje nejen svých vzhledem, ale také chováním.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články