Nela Slováková se předvedla ve spodním prádle a vytahaných ponožkách. Prý má nejhezčí zadek v Česku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nela slovakova
Zdroj: Profimedia

Influencerka Nela Slováková je bezpochyby krásnou ženou, která si může dovolit vystavovat se na sociálních sítích v lechtivějších pózách a s odhaleným tělem. Navíc působí vždy sebevědomě, a není se tak čemu divit, že jsou fanoušci samá chvála. Jinak tomu není ani u poslední fotografie, na které se ukázala sledujícím ve spodním prádle.

„Hot or not,“ napsala ke svému příspěvku Slováková. Pro někoho už možná tahle tři slova působí trochu moc sebevědomě, je totiž jasné, co je cílem influencerky. Získat si fanoušky na svou stranu a večer si přečíst co nejvíce komentářů o tom, že rozhodně převažuje první možnost.

Zdá se, že se jí to daří. Její dokonalá postava láká fanoušky i fanynky a v komentářích je to jedna chvála za druhou. Už tak vysoké sebevědomí pravděpodobně Nele neklesne a příště se možná pochlubí nějakou další odvážnou fotkou. Fanoušci by ji očividně ocenili vyfocenou z více úhlů.

Je pro mnohé inspirací

Někteří fanoušci sice mají problém s tím, že se ukazuje Slováková na Instagramu v takových pózách a prakticky bez oblečení, jiným se zase nelíbí, že si nechala na fotce ponožky, které kazí dojem z celého požitku. Mnoho lidí se jí ale zastává.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

„Ta fotka je inspirativní. Nela často ukazuje, jakou dřinu musí podstoupit, aby takhle vypadala,“ píše jeden fanoušek ze Slovenska. „Hoďme za hlavu to, že jsi krásná a vypadáš jako bohyně. Jsi hlavně jedna z žen, které stárnou do krásy,“ tvrdí další.

„Nádherná jsi vždy byla a budeš,“ shoduje se s komentáři zase jiný sledující. Zdá se, že pár těch, kteří závidí a připsali ne úplně lichotivý komentář, se velmi rychle mezi záplavou pochval ztratí. Je pravda, že Nela má sebevědomí a chlubí se svou postavou naplno, proč by se ale nepochlubila, když na sobě tvrdě maká.

Nejkrásnější zadek

Ačkoli se Nela Slováková ukázala zepředu, někteří fanoušci by ji rádi viděli i z jiného úhlu. Už takhle totiž někteří odvážně tvrdí, že má influencerka postavu vypracovanou dokonale, a podle jedné fanynky má dokonce nejhezčí český zadek, jaký kdy viděla.

„Wow, jsi krásná a inspirativní. Strašně sexy, přitom ale ne vulgární. Každá tvoje fotka je úplně TOP a o postavě ani nemluvím. Ta je nádherná. A máš snad úplně nejhezčí český zadek,“ napsala fanynka plno lichotek, kterých si jistě Slováková váží.

Zda se v některém z následujících příspěvků rozhodne toto tvrzení potvrdit a ukáže se fanouškům i zezadu, to je otázkou. Každopádně je jisté, že by si to nejen fanynky, ale především fanoušci přáli. Tak jako tak určitě Nela zveřejní nějaký další zajímavý snímek, který bude stát za to. Ať už na něm její zadek bude, nebo ne.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články