Nela Slováková se opět vystavila v Chorvatsku. Sledujícím ukázala zadek, rybářům prsa

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Slovakova Nela
Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková je velmi krásná žena, ale také úspěšná podnikatelka. V Brně má sice svůj obchod s plavkami, když se ale fotí na své sociální sítě, plavky většinou spíš odhazuje. A není divu, má totiž postavu snů. Což opět dokázala na svém instagramu.

Nela Slováková se dostala do povědomí mnoha lidí tím, že zvítězila v reality show Hotel Paradise. Poté začala velmi úspěšně podnikat.

Služebně teď jezdí do Chorvatska

Postupně přidávala další a další oblasti zájmu. V současné době tak vlastní prodejnu plavek, oblečení a potravinových doplňků, masážní a kosmetický salón a fotoateliér.

To ale není všechno. Nedávno si pořídila také apartmán v Chorvatsku, který hodlá pronajímat. Nela tam tak často jezdí pracovat i odpočívat.

Její plavky lze lehce přehlédnout

Není proto divu, že své sociální sítě pravidelně zásobuje snímky z prosluněných chorvatských pláží a od krásného azurového moře.

Pro propagaci svých plavek má ideální podmínky. Nela má velmi krásnou postavu, většina jejích sledujících si tak plavek na fotkách spíše ani nevšimne.

Vystavila své luxusní pozadí

Stejně tak tomu bylo i ve středu, kdy Slováková přidala fotku z chorvatského mola. Plavky, které si vzala, přesněji řečeno jen jejich spodní díl, měly velmi malé rozměry a na fotce byly jen těžko viditelné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Co ovšem rozhodně přehlédnout nešlo, bylo Nelino krásné pozadí. Pevný zadeček bez jediné chybičky, a k tomu dlouhé nohy jako bonus.

Vyniknout dala také svým vypracovaným zádům. Vzhledem k tomu, že seděla zády k fotoaparátu, její silikonové vnady zůstaly skryty. Nikoliv však pro lidi na druhé straně. Chorvatští rybáři tak měli zřejmě opět pořádný zážitek.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články