Nela Slováková se opalovala v titěrných plavkách. Dámy pohoršil jejich spodní díl

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
nela slovakova
Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková patří mezi hvězdičky, které rády provokují nejen na internetu. Obléká se podle sebe a nebere ohledy na to, co se zrovna nosí. Taky se ráda fotí v plavkách, jež září.


Ráda totiž cestuje a užívá si u moře. Pro ni tedy léto ještě neskončilo, jak uvedla u posledního snímku, který sdílela na instagramu. Neonově zářivé plavky jí více než sednou na její dokonalou postavu, chybička by se ale přeci jen našla. Spodní díl plavek toho moc nezakrývá.

Slováková si užívá u moře

Nela Slováková je aktuálně na dovolené v Chorvatsku, kam s sebou vzala hlavně zásobu všemožných plavek, aby se v nich mohla vyfotit a pochlubit fanouškům. To udělala s krásnými růžovými bikinami.

Ty totiž úplně září, a protože Nela miluje neonové barvy, není divu, že právě těchto barev má nejvíce. Fanoušky především mužského pohlaví dostala do varu, ale dámy byly občas v komentářích pohoršené spodním dílem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Neukazuje toho až moc?

„Krásná postava, krásná barva plavek i vršek plavek, ale ten spodek už mi přijde příliš. Za chvíli budeme chodit bez plavek,“ zní jeden z komentářů. Většina se ale shodla na tom, že to Nele sekne. Má totiž co ukázat.

Za dokonalou postavou stojí hlavně dřina a zdravá strava. Nela si na svém vzhledu hodně zakládá, a pokud vyrazí do společnosti, vždy o ní víte. Ve stories na instagramu ukázala, na co se mohou sledující nadále těšit.

Nela zkrátka ví, jak si užívat života a vyždímat z něj maximum. Nedávno na sebe upozornila také internetovým rozchodem s přítelem, který prý neprojevoval empatii, když se jí ztratil pes. Nakonec ho ale vzala zpátky.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články