Nela Slováková podráždila žhavou fotkou s přítelem z privátního wellness. Horní díl plavek šel dolů

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Slovakova Nela
Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková je známá brněnská podnikatelka, ale také krásná žena. Jak už několikrát dokázala, za svou postavu se rozhodně nestydí. Nyní se na svém instagramu zvěčnila v sexy póze i se svým přítelem a vznikla z toho pořádně žhavá fotečka.

Nela Slováková je známá svým podnikatelským duchem. Neustále vytváří něco nového. Ve svém rodném Brně vlastní prodejnu s plavkami a také kosmetický a masážní salón a fotoateliér.

Je neustále v jednom kole

Své pole působnosti dokonce rozšířila až do Chorvatska, kde si s přítelem, hokejistou Lukášem Kozákem, koupila apartmánový dům

Do toho všeho se Nela stěhuje do nového bytu, má tedy spoustu zařizování. V neděli se ale rozhodla udělat si trochu pauzu, a ta evidentně stála za to.

S partnerem si užila zasloužený relax

Slováková se totiž i se svým přítelem vydala do známého brněnského wellness centra, kde si společně užili privátní saunu i vířivku.

Právě v té se zamilovaný pár společně vyfotil a černobílý snímek, který si následně dala Nela na svůj instagram, je vskutku povedený.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Žhavý pár

Na fotografii společně stojí ve vířivce. Známá podnikatelka má na sobě malé plavky ze svého obchodu, lépe řečeno jen jejich spodní část.

Horní část plavek supluje hokejistova ruka. Ten totiž stojí za svou vyvolenou a jednou rukou jí zakrývá ňadra. A vzhledem k tomu, že se Nela pyšní značným umělým dekoltem, má co dělat.

Fanoušci byli z fotky evidentně velmi nadšeni. V komentářích mimo jiné uváděli, že něco tak sexy už dlouho neviděli. Krom krásného těla Slovákové chválili také pořádný mužný biceps hokejisty, který se na snímku pěkně rýsuje.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články