Nela Slováková po rozchodu netruchlí. Vytasila své zbraně a užívá si sluníčka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Nela Slovakova

Nela Slováková před pár dny oznámila po pěti letech rozchod s hokejistou Lukášem Kozákem. Do té doby pohodový vztah skončil poté, co se Lukáš zachoval při hledání Nelina ztraceného pejska jinak, než očekávala. Slzy však vítězka reality show Hotel Paradise a influencerka neroní. Naopak vystavuje své plastikou upravené tělo slunečním paprskům.

V jednu chvíli spolu jezdili na koloběžkách a sdíleli zamilovanou fotku. A o pár hodin později Nela oznámila rozchod. Co se stalo na dovolené v Chorvatsku tak zlomového? Ztratila se Nelina fenka Lotty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Člověk bez lásky a citu

Psí fenka se během pobytu v Chorvatsku zatoulala a Nela byla zoufalá. Malou čivavu hledala bezmála šest hodin a vše naštěstí dobře dopadlo a Lotty je již zpátky doma.

Během hledání se však odhalily praskliny ve vztahu Nely a Lukáše. „Ukázalo se, že takto, jak se i v krizových situacích Lukáš dokáže bez emocí a lásky chovat, že takto žít nechci,“ vysvětlila pro Super Nela své rozhodnutí.

„S Lukášem se rozcházím. Je to úžasný chlap, opravdu. Bez nadsázek a ironie. Ale pro mě je to člověk bez lásky, citu a bez projevování emocí. Ať negativních nebo pozitivních,“ uvedla poměrně silná slova o svém nyní již bývalém příteli.

Vzhledem k tomu, že dále dodala, že se z nich stali spíše obchodní než životní partneři, tak ji rozchod nejspíše moc netrápí a užívá si sluníčka a tepla.

Plastiky nepopírá

Nela se v rozhovoru pro iDNES pozastavila nad tím, že někteří své plastiky popírají, ačkoliv je jasné, že je mají.

„Myslím, že o mě je moc dobře známo, jaké úpravy mám a nemám. A ačkoliv mám upravená prsa, lehce nos a jednou za dva roky chodím na pusu tak, aby to vypadalo velmi přirozeně, tak tvrdím, že je lepší přirozenost. Ne úplně dlouhé řasy jako smetáky. Ne nijak dlouhé nehty, všeho tak akorát,“ svěřila se.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Svá prsa nyní vystavila v miniaturních plavečkách a potěšila tím nejednoho svého fanouška. Ti samozřejmě pod fotkou pěli chválu a psali, jak je Nela sexy.

Někteří se však zamýšleli nad tím, zda si Nela opět nevypomohla plastikou a nenechala si prsa znovu zvětšit. „Zdá se mi to nebo máš větší oči?“ napsal například jeden z nich.

Vzhledem k tomu, že Nela nemá problém se k plastikám přiznat, tak se určitě případně brzy dozvíme, zda se Nela rozhodla pro další úpravu nebo se jen umí dobře natočit na fotku.

Zdroje: Super, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články