Nela Slováková láká turisty do svých nových apartmánů. Koupat se tu můžete nazí, což názorně předvedla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nela slovakova
Zdroj: Nextfoto

Nela Slováková opustila Českou republiku a zakotvila v Chorvatsku, kde se také rozhodla pronajímat apartmány pro české turisty. Pro ně si připravila nejen zajímavé ceny, ale také lákadla.

Aby je přesvědčila o tom, že mají přijet zrovna k ní, tak poskytuje speciální ceny na květnové termíny, kdy jsou ještě pláže prázdné, protože sezona nezačala. Nabízí rovnou dvoje ubytování za ceny, které některé fanoušky rozhodně nepotěšily. Takové totiž vidí právě v sezoně.

Slováková propaguje apartmány nahotou

Jestli stále váháte, zda máte přijet právě za českou modelkou a influencerkou, možná vás přesvědčí její profil na instagramu. Tam totiž v poslední době vystavuje své nahé fotografie, abyste věděli, že jsou opravdu pláže prázdné a můžete se tu koupat bez plavek.

Na jedné z nich zrovna vystupuje z moře, intimní místa si zakrývá pouze rukou. Ke snímku uvedla, že se pokochali pouze rybáři, jinak jsou pláže prázdné. Láká ale také na moravská vína, která budete mít v apartmánu k dispozici, abyste nezapomněli na svou vlast.

Její snímky jsou velice sexy a není divu, že svou postavu Nela vystavuje. Je totiž prvotřídní a podle komentářů by tak chtěla vypadat skutečně každá žena. Je za tím samozřejmě spousta dřiny, ale Nela teď sklízí ovoce.

Poslední snímek pak ukázala nedávno, kdy se rozhodla dát si drink u bazénu. A jak jinak, než nahá, bez plavek. Vidět je sice pouze vrchní část těla, prsa má navíc zakrytá rukou, ale fanoušci se dožadují ještě větší erotiky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova)

Podnikání bez lidí, to je pro Slovákovou cesta

I tak má ale úspěch. Na očích má Slováková černé slunečné brýle, vlasy stažené do culíku a ležérně pózuje, aby na selfie vypadala co nejlépe. Atmosféru se sluncem a teplem pak dotváří drink, který má položený na okraji bazénu.

Jestli má něco Čechy nalákat na cestování právě k ní, tak to je alkohol a erotika. Apartmány přitom budou příští rok procházet kompletní rekonstrukcí, ale s přítelem Lukášem Kozákem se rozhodli je pronajímat už letos.

Sama Nela Chorvatsko a zdejší počasí miluje. Domek s apartmány si koupila u Primoštenu, na pláž to pak několik minut chůze. Vyplatí se ale pobyt za cenu, kterou najdete v parném létě u mnohem lepších apartmánu? To už je na každém, jak se rozhodne.

Slováková ale opustila Česko, prodala svoje bydlení v Brně, a chce se věnovat právě tomuto druhu podnikání, protože sama přiznala pro Expres, že nezvládá práci s lidmi. Raději tak šla touto cestou, ve které se jí snad bude dařit. O fanoušky tímto stylem rozhodně nebude mít nouzi.

Zdroj: Instagram, Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články