Nela Boudová vzala dceru do ráje. Takto skvostně vypadají v plavkách

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
nela boudova
nela boudova

Nela Boudová vyrazila se svou adoptivní dcerou Sašenkou na prosluněnou dovolenou. Obě už jsou zběhlé cestovatelky, a tak se dalo čekat, že společně zase někam vyrazí. Jejich cílovou destinací se tentokrát stal prosluněný Zanzibar.

Sašenku měla herečka nejdříve v pěstounské péči, než ji adoptovala. Je to její parťačka do nepohody, zřejmě i proto obě tmavovlasé krásky vyrazily na společnou dovolenou na Zanzibar.

Odtud už oblíbená herečka stihla zveřejnit selfie se zanzibarskými ženami, krásný portrét své dcery či foto z návštěvy vesničky, kam přinesla lidem zásoby.

„Dovezli jsme do jedné vesnice rýži, sešity, tužky, prášek na praní a mýdla. Z toho měly holky největší radost. Ano, chovaly se chvílemi jak zvířata, ale při té bídě je to pochopitelné. Nejvíc je zaujala výuka angličtiny. Růst je přirozená potřeba každé bytosti. Stejně jako pomáhat…ve většině případech,“ napsala ke svému snímku herečka známá například ze seriálů Horákovi, Modrý kód či Doktoři z Počátků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nela Boudova (@nboudova)

Jde zkrátka vidět, že v tomto africkém státě rozhodně netrávily dovolenou pasivně, naopak. Pomoc místním obyvatelům je rozhodně vítaná.

Herečka navíc neměla nikdy k charitativní činnosti a pomoci druhým daleko. Naopak je těmito aktivitami pověstná.

Jak už to ale vypadá dle popisku u fotografie se Sašenkou, ze Zanzibaru už se pomalu vracejí.

„Tady je teď -7°C…tak příjemný návrat,“ „povzbudil“ je jeden sledující.

Nele ani její dceři ale určitě nevadí, že další cesta je za nimi a u nás je čeká jen sníh a mráz. Hlavní je, že jsou spolu a zdravé.

Třeba se herečka zase navrátí k otužování, které si před pár týdny vyzkoušela, když se v jednodílných plavkách vrhla přímo do sněhu.

Autor: Alice Konopásková

Související články