Nejžhavější mužská těla pro rok 2021: Z těchto krasavců se ženám budou zapalovat lýtka

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
nejkrasnejsi muzi
Zdroj: Profimedia

Každá žena se ráda podívá na dokonalé vypracované tělo. Hodiny strávené v posilovně se mnohým krasavcům vyplácejí nejen v rámci jejich profesní kariéry, ale také fungují jako lákadlo pro opačné pohlaví. Dámy, přiznejte se, že byste některého z těchto krasavců klidně domů braly.

Je pravda, že dokonalá postava není vším a partnera je třeba si vybírat i podle toho, jakou má povahu. Na druhou stranu, pokud je někdo milý, vtipný, hodný a sympatický, když je to navíc krasavec s pekáčem buchet na břiše, není to rozhodně na škodu.

Tihle slavní muži rozhodně mají ženám co ukázat. V televizi je na ně nádherný pohled a podle mnohých jde o ty největší fešáky, které mohl letošní ročník talentů z mediální scény ukázat. Co říkáte, který z nich je za vás ten nejkrásnější a čí tělo si zaslouží opravdový obdiv?

Cristiano Ronaldo

Jeden z nejslavnějších fotbalistů všech dob Cristiano Ronaldo si získal úctu i u žen, které možná fotbal úplně nesledují. Zatímco pro pány je hrdinou, který na hřišti rozdává góly, i ženám, co sportu příliš nerozumí, má co nabídnout. Jeho snědé tělo ve spojitosti s břišními svaly přece není k zahození.

cristiano ronaldo

Zdroj: Profimedia

Chris Hemsworth

Slavný filmový Thor uchvátil mnohé fanoušky. A to nejen tím, jak dokonale ztvárnil tuhle božskou postavu. Kdyby na to neměl tělo, nejspíš by ho tvůrci snímku jako jednoho z hlavních hrdinů nevybraly. Co říkáte na jeho vyrýsovanou postavu, za kterou jistě stály hodiny času v posilovně?

chris hemsworth

Zdroj: Profimedia

Tim Robards

Studoval právničinu, pracoval jako chiropraktik a dnes je z něho model a herec. Tim Robards je nadaný ve všech ohledech a k tomu všemu ještě dobře vypadá. Je vůbec něco, co tenhle muž nedokáže? Jisté je, že fanynek má celé zástupy, a my si dovedeme představit, že celá řada z vás, dámy, je mezi nimi.

tim robards

Zdroj: Profimedia

Sergio Ramos

Španělé jsou tak nějak od prvního pohledu sexy. Někteří více než jiní. Fotbalový obránce Sergio Ramos je možná důvodem, proč některé ženy začaly fotbal sledovat. Opět se potvrzuje, že podobně jako Ronaldo je pro muže ztělesněním dokonalého hráče a pro ženy zase modelem bezchybného partnera.

sergio ramos

Zdroj: Profimedia

Nemusíte být zrovna slavní…

Ne vždy musí být člověk slavný, aby měl co ukázat. V Anglii v nedávné době došlo k nafocení kalendáře, který i obyčejné dělníky představuje jako chlapy se svaly. Některé profese by se jednoduše neměly podceňovat.

nejkrasnejsi muzi

Zdroj: Profimedia

Pokud toužíte po krásném a vypracovaném partnerovi, ale mezi herci se vám špatně hledá, zkuste to třeba na stavbě. Tihle hrdinové se nebáli zapózovat a své nářadí zakrýt jiným nářadím, konkrétně tím, se kterým se každý den v práci potkávají.

Mnoho žen by ale jistě přiznalo, že by daleko raději viděly jejich vlastní výbavu. No uznejte, že jsou to fešáci, a to se ani nemusejí blýsknout v nějakém slavném filmu.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články