„Největší vzducholoď v Praze s osmi bradami,“ tvrdili o Ewě Farné. Ta se dnes už za své tělo nestydí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna se proslavila nejen v Čechách, ale i v Polsku. Interpretka, která se stala slavnou v roce 2006, kdy vyhrála kategorii objev roku v anketě Český slavík Mattoni je dnes zpěvačkou s nespočtem českých i polských hitů na kontě.

Měls mě vůbec rád. Právě to byla první písnička, která Ewu proslavila a díky které se vůbec do ankety dostala. Dnes už si s ní spojíme také hity jako Ticho, Boží mlýny melou, Leporelo nebo Na ostří nože.

Velkým hitem se stala před nějakým časem písnička Boky jako skříň, kterou se Ewa vyjadřovala ke své postavě. Tehdy tvrdila, že se nestydí za svou trochu kulatější postavu a mnohými fanoušky byla podporována. Jenže na druhou stranu se našlo hodně těch, kteří se do umělkyně naváželi.

Obludárium roku

Lidé na sociálních sítích Ewu nešetřili. Nazývali ji různě a ona si prošla psychickými problémy, se kterými se dlouho vyrovnávala. Přitom nebyl důvod, protože naopak podle mnohých i s výraznější postavou vypadala skvěle.

Ona sama se nakonec rozhodla s problémy bojovat. Na 25. května tohoto roku je naplánováno vydání jejího nového alba s názvem Tělo. A krátké video, ve kterém se k celé situaci vyjadřuje, nedávno zveřejnila na Instagramu.

„Nemá boky, jako skříň. Vypadá už jako almara. Největší vzducholoď v Praze s osmi bradami a obludárium roku,“ říká Ewa v příspěvku. Slova vyjadřují vše, čím ji lidé počastovali během jejího náročného období.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou. Teprve po kyberšikaně jsem podvědomě podlehla emočnímu jezení a začala se podvědomě obalovat, abych uchránila to nejkřehčí uvnitř,“ pokračuje.

Na konci Ewa dodává, že dnes už se za své tělo nestydí. Nejvíce jí prý pomohlo vyrovnat se s problémy těhotenství, během kterého se její tělo proměnilo v něco dokonalého, co by za hubenou postavu nikdy nevyměnila.

Fanoušci jsou rádi, že je Ewa zpátky

„Jste úžasná. Gratuluji k vaší cestě. Jste a vždy jste byla nádherná žena, která ví, co chce a nechce. Přeji hodně radosti v životě a ať písně z nové desky osloví co nejvíce lidí. Děkuji, že jste a tvoříte,“ píše jeden z fanoušků. K němu se přidávají i mnozí další, a to jak v češtině, tak také polštině.

Někteří lidé si myslí, že nebyl k takovému povyku žádný důvod. Ewa podle nich vždy vypadala dokonale a lidé, kteří měli nějaké řeči, si podle všeho jen léčili vlastní komplexy.

Jenže i kvůli těmto osobám byla Ewa dlouhou dobu v psychických problémech a musela se z nich dostat vlastní silou. „Před rokem jsem otěhotněla. Mé tělo už nikdy nebude vypadat tak jako dřív, ale jsem za to ráda, mám k němu větší úctu,“ souhlasí s názory Ewy jedna z fanynek.

„Nevím, jak vy, ale já Ewu vždy považovala za jednu z nejhezčích českých celebrit. Nikdy jsem nepochopila, proč se to tenkrát tolik řešilo. Obezita vypadá úplně jinak,“ dodává další.

Ewa se dnes už z problémů dostala a svou tvorbou sobě a svým fanouškům dokazuje, že své tělo má ráda takové, jaké je. Ještě se od ní jistě máme na co těšit. Minimálně na nové album, které vyjde během několika dní.

Zdroj: ceskepodcasty.cz, Instagram, zivotvcesku.cz
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články