Nejslavnější komička světa paroduje celebrity tím, že se svléká donaha. Tyto snímky vás zaručeně pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
celeste barber
Zdroj: Profimedia

Vše začalo jako sourozenecký humor. Vygradovalo to k obrovské popularitě a milionům fanoušků, kteří hltají každý nový příspěvek na Instagramu. Pořád nevíte, kdo je Celeste Barber? Dnes vám ji představíme.

Celeste Barber se narodila v roce 1982 v australském Sydney. Herectví se věnuje celý život, na velkou filmovou roli ale čeká. Známá je především ze seriálů, které se vysílaly především v zámoří, a tak je pro nás jako herečka Celeste vlastně neznámá.

Sourozenecký humor

Celeste má sestru, s níž má báječný vztah, a spojuje je stejný smysl pro humor. Stačilo pár fotek, které si vzájemně vyměnily, a z nevinného sourozeneckého vtípku těží australská komička dodnes.

Utahovaly si totiž z toho, jak komicky při některých situacích vypadají, oproti tomu, jak dokonale v nich vypadají celebrity.

V roce 2015 začala Celeste publikovat fotky plné ironie, humoru a nadsázky na Instagram. A sledující to začalo bavit.

Raketový růst

O šest let později její Instagram sleduje 7,6 milionu lidí z celého světa. Mezi nimi i Gwyneth Paltrow, Sharon Osbourne, Naomi Cambell, Ricky Martin, Chris Hemsworth nebo Orlando Bloom.

Její obliba roste raketovým způsobem. V roce 2017 získala cenu za nejvtipnější ženu Instagramu.

Fanoušci hltají každou její fotku. A že pořád nevíte, o co jde?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Celeste Barber (@celestebarber)

„Já jsem ta napravo,“ vtipně okomentovala fotku, kde je ve stejné sexy póze jako Jennifer Lopez. Nahota jí na fotkách nedělá problém a ze své postavy si umí udělat patřičně srandu.

Ironie některých postojů modelek, nepřirozené držení těla, bizarní oblečky, podivná videa. To vše najdete na profilu aktuálně nejsledovanější komičky světa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Celeste Barber (@celestebarber)

Její videa průměrně zhlédne okolo čtyř milionů lidí a půl milionů lajků dostanou její fotky. Fanoušci její tvorbu doslova hltají.

„Ty jsi to, co teď svět potřebuje! Zkrátka tě zbožňuji, jsi vtipná, inteligentní, a nejvíce nás rozesměješ!“ komentovala jedna ze sledujících jednu z posledních fotek na Facebooku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Celeste Barber (@celestebarber)

„Tohle je nejlepší! Ty JSI NEJLEPŠÍ,“ napsala k fotce Drew Barrymore. Z neznámé herečky se tak Celeste vyšvihla mezi elitu, která je zvána na galavečery a do společnosti hvězd.

Mnohem víc než komička

Její záběr je mnohem širší než jen sázet vtipné fotky na sociální sítě. Je blogerkou a spisovatelkou. V roce 2019 vydala svou prvotinu a o rok později knihu pro děti.

V průběhu ničivých australských požárů v roce 2019 vyzvala všechny ke sbírce peněz. Aktivní je i v dalších charitativních činnostech, například pomáhá ženám, které opouštějí domov z důvodu domácího násilí.

Má vlastní značku pro své fanoušky. Ta je na jejím webu skoro pořád zcela vyprodaná. Pokud čekáte typická trička nebo tužky, jste na omylu. Koupit můžete třeba svíčku s názvem „Moje vagína“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Celeste Barber (@celestebarber)

Krása v obyčejnosti

Na začátku tohoto roku bylo ohlášeno, že se Celeste stává tváří jedné z australských značek kosmetiky. Je příjemnou změnou, že to bude „žena z lidu“, a nikoli modelka.

Stále ale zůstává nohama na zemi. S manželem, kterého do svých vtípků ráda zapojuje, žije v Sydney spolu s jejich čtyřmi dětmi. Její úspěch tkví v její obyčejnosti v tom dobrém slova smyslu.

Až tedy na vás přijdou chmury z dnešní nelehké doby, podívejte se na profil Celeste a stoprocentně se vám zlepší nálada.

Autor: Naďa Brožová


Související články