Nejkrásnější prsa českého šoubyznysu. Takto Ivu Kubelkovou v televizi neuvidíte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
iva kubelková
Zdroj: Profimedia

Modelka a moderátorka Iva Kubelková je dlouho tváří značky se spodním prádlem. Nutno podotknout, že si firma vybrala správně. Málokdo jí může konkurovat nejen štíhlou postavou, ale i velikostí jejího poprsí. Takto ji v televizi určitě neuvidíte.

V roce 1996 se ve svých devatenácti letech přihlásila do soutěže Miss České republiky. Poté začala randit s Jaromírem Jágrem a její tvář zaplnila média.

Půvabná rodačka z Písku soutěž tehdy nevyhrála a stala se „jen“ vicemiss České republiky. Od soutěže letos uběhne pětadvacet let a Iva je dnes mnohem krásnější.

Tvář spodního prádla

Už pěknou řádku let je tváří známé značky spodního prádla. Výběr modelky to byl více než povedený. Několikrát totiž zvítězila v soutěži o nejkrásnější česká ňadra a rozhodně se nemá za co stydět.

K příležitosti Mezinárodního dne žen vybízí na svém Instagramu k soutěži o spodní prádlo. Fotka, kterou je příspěvek ozdoben, je velmi lichotivá.

Černá krajková podprsenka a lehký růžový župánek dělá z Ivy svůdnou dračici. V brýlích navíc vypadá jako svůdná učitelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SHOWTIME (@showtime_cnnprima)

Přitom celý život se snažila svá prsa skrývat, nosit zmenšovací podprsenky a vyhýbat se výstřihům. V mládí ji velká ňadra způsobovala deprese, ale naučila se s nimi nakonec žít.

Takto Ivu v televizi nepotkáte. Při moderování pořadu ShowTime nebo Jak se staví sen je vždy více zahalena a krásu si schovává pro partnera Georga Jiraska, s nímž má dvě dcery. Spolu jsou už osmnáct let, ale na svatbu zatím nedošlo.

Dcery jí šlapou na paty

Starší z dcer, šestnáctiletá Natálka, už mamince slušně šlape na paty. Předváděla modely například Beaty Rajské a je tváří kosmetické značky Dermacol.

Ivě v dceři roste konkurence a druhá dcera Karolína nedávno oslavila dvanáct let. Do puberty teprve dospívá, ale vzhledem ke kvalitě genů o ní možná také uslyšíme.

Iva se do modelingového důchodu nechystá. Stále se udržuje v kondici a jak sama říká, s věkem už postava není zadarmo.

Autor: Naďa Brožová


Související články