Nejkrásnější pár Hollywoodu daroval neuvěřitelnou částku na dobročinné účely. Manželé to odůvodnili následovně

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Blake Lively Ryan Reynolds
Zdroj: Profimedia

Blake Lively a Ryan Reynolds jsou považováni za nejkrásnější, nejvtipnější a nejstabilnější pár v celém Hollywoodu. Ačkoli je věkově dělí více než deset let, prožili spolu do dnešního dne krásný vztah, a mají spolu dokonce tři děti. V současné době ukázali, že se nebojí věnovat peníze na dobrou věc.

Ryan Rodney Reynolds je americký herec, který se nejvíce proslavil v roli Deadpoola. Oblíbeným se stal ale také díky komediálním rolí ve filmech Hele kámo, kdo tu vaří?, Miluji tě k sežrání nebo Návrh.

Blake Ellender Lively je modelka a herečka, která ztvárnila roli Sereny van der Woodsen v americkém televizním seriálu Super drbna. Kromě téhle role se proslavila také ve filmech Divoši, Green Lantern a Věčně mladá.

Blake a Ryan se seznámili právě při natáčení filmu Green Lantern v roce 2011. O rok později spolu začali žít a 9. září 2012 se vzali. V současné době spolu mají tři děti: Jamese, Inez a Betty.

Přispěli na dobrou věc

Jako jeden z nejslavnějších párů v Hollywoodu nemají Blake a Ryan o peníze nouzi. Nedávno ale ukázali, že je umí využít i pro dobrou věc. Věnovali totiž v přepočtu přes 1 000 000 korun studentům, kteří je potřebují.

Celkem přes 250 000 amerických dolarů věnoval pár na zahájení kanadského mentorského programu pro domorodé studenty. Podle všeho šlo o první krok k mezikulturnímu porozumění.

„Odstranění těchto mezer a konečné zvýšení domorodého zastoupení v soukromém sektoru včetně řídících a výkonných pozic je díky této peněžní podpoře konečně reálným,“ zaradoval se Colby Delorme, předseda sociální skupiny, která dlouhodobě domorodé studenty podporuje.

Reynolds a Lively uvedli, že s radostí podporují program, jehož cílem je naučit domorodé studenty kulturu a historii celé Kanady a pomoci jim vstoupit na trh práce poté, co ukončí studium.

Zároveň dodali, že naopak ostatní studenti díky tomuto kroku konečně pochopí, že ne všichni lidé v Kanadě jsou na tom stejně. Někteří žijí ve špatných podmínkách, nicméně si zaslouží stejné šance na vzdělání jako ostatní.

Pomohli i dalším organizacím

Již v minulém roce se Blake a Ryan rozhodli pomáhat. Pár daroval dokonce více než 1 000 000 dolarů neziskovým organizacím Feeding America a Food Banks Canada na počátku pandemie koronaviru.

V únoru letošního roku na to navázal dalším darem stejné velikosti. Oba herci si totiž uvědomují, jak složitá situace pro některé s příchodem pandemie nastala. Už v současné chvíli přemýšlejí o tom, kdo další potřebuje jejich pomoc nejvíce.

Podle všeho se brzy opět jejich štědrost projeví. Oba herci slíbili, že dokud jsou slavní a vydělávají si díky tomu peníze, chtějí je věnovat na dobročinné účely. Dokazují tak, že jsou nejen nejkrásnějším, ale také nejšlechetnějším párem v Hollywoodu.

Lidé jim proto přejí jen to nejlepší a doufají, že je ještě uvidí v mnoha filmech nejen jako jednotlivce, ale také v nějakém tom společném snímku. Zda nám toto přání režiséři splní, je prozatím otázkou.

Zdroj: Glamour.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články