Nejbohatší milenka Karla Gotta tušila, že z jejich vztahu bude průšvih. Jeho partnerka je načapala v autě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tatana Smutna
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Taťána Smutná byla pravděpodobně nejbohatší milenkou velikána Karla Gotta. V roce 1999 si mnozí mysleli, že má hudebník před svatbou se svou téměř tříletou známostí Marikou Sörösovou. To mu ale nebránilo v tom, aby navázal vztah s jinou ženou.

Ve skutečnosti Gott se Sörösovou tou dobou už několik měsíců nežil. Veřejnost čekala, že ji požádá o ruku, on se ale už dávno zajímal o jinou ženu. Ta později uvedla, že jí několikanásobný zlatý slavík pomohl ve chvílích, kdy měla opravdu velmi špatné životní období.

Tušila, že z toho bude průšvih

K jejich setkání došlo na koncertě v Německu. „Už jak jsem ho tam viděla a slyšela zpívat, cítila jsem, že to bude průšvih. Toho, co by eventuálně mohlo nastat, jsem se ale moc bála. S manželem nám to neklapalo dva roky, ani jsme už spolu nežili, a já tušila, že by se to všechno mohlo ještě zkomplikovat,“ cituje slova Smutné server Aha!

Jednou, když si Gott se Smutnou dokazovali svou vzájemnou lásku v autě, načapala je Sörösová. Ta byla podle serveru Šíp poměrně žárlivá i přesto, že tehdy už vlastně s Gottem nic neměla.

Marika na ženu začala křičet, že je Karel její přítel. Gott se situaci snažil zmírnit a vysvětloval jí, že je Smutná jen jeho známou. Z celého incidentu byl tehdy pořádný skandál.

Objevila se v souvislosti s covidem

Vztah mezi Gottem a jeho milenkou nakonec skončil a dlouho se o ní nemluvilo. V roce 2020 pak pouze média zveřejnila informaci o tom, že má Smutná covid.

„Najednou jsem dostala strašný kašel a teplota vyletěla přes devětatřicet,“ prozradila tehdy SMS zprávou serveru Blesk. Ten také informoval, že skončila na kapačkách. Nemocí se nakazila nejspíše při své práci na letišti.

Média tehdy informovala také o tom, že Smutná žije v Německu a chystala se právě k návštěvě České republiky. Kvůli nemoci ji ale nakonec musela odložit.

Zdroj: Šíp, Aha!, Expres, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články