Neil Patrick Harris svůj coming out provedl během rozhovoru. S manželem je tak dlouho, že ani nezná seznamovací aplikace

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Neil Patrick Harris
Zdroj: Profimedia

Metrosexuál Barney Stinson v seriálu Jak jsem poznal vaši matku byl lamačem dívčích srdcí. V reálném životě srdce Neila Patricka Harrise patří herci a kuchaři Davidu Burtkovi, s nímž vychovává dvojčata. Herec se kromě zmíněného seriálu proslavil i ve filmech. Aktuálně si užívá roli homosexuála v seriálu Opuštěný, díky kterému se seznámil s aplikací pro gaye.

Velkou lásku potkal ve chvíli, kdy to nečekal. Srazili se na ulici a dali se do řeči. Postupně přátelství přešlo v lásku a nakonec i v manželství.

Velké odhalení v rozhovoru

Neil Patrick Harris žije již od roku 2004 ve vztahu s Davidem Burtkou a prý se podporují již od prvního rande. Svůj vztah ale udržovali jako tajemství, protože herec v té době ještě nikde nepřiznal, že je gay.

Své tajemství odhalil až v otevřeném rozhovoru pro server People, který poskytl v roce 2006.

„Jsem velmi spokojený gay, který žije svůj život naplno a cítím se nejšťastnější, že pracuji s úžasnými lidmi v podnikání, které miluji,“ přiznal, ale vztah s Davidem si nechal zatím pro sebe.

Byl to velký šok pro fanoušky seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde herec hrál metrosexuála Barneyho Stinsona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Neil Patrick Harris (@nph)

Svou lásku zpečetili svatbou

Svůj vztah zveřejnili v roce 2007 a o tři roky později se stali rodiči dvojčat Harper Grace a Gideona Scotta, které jim odnosila náhradní matka.

Po rozsudku z roku 2011, který legalizoval sňatky homosexuálů v New Yorku, pár oznámil zasnoubení, a nakonec se vzali při soukromém obřadu v Itálii v roce 2014.

„David je lepidlo, které drží naši rodinu pohromadě, je neustálý poskytovatel jídla a soucitu a ten nejzábavnější, nejmilejší muž, kterého znám,“ uvedl Neil na svém instagramu v roce 2021 na adresu svého manžela.

Seznamovací aplikace nezná

Vzhledem k dlouholetému vztahu se tak herec nikdy nepotřeboval hlásit na seznamky a poprvé s nimi přišel do styku až v seriálu Opuštěný, kde hraje realitního agenta středního věku jménem Michael, který se právě rozešel s partnerem.

„Nikdy jsem netahal doleva nebo doprava, protože jsem byl s Davidem předtím, než tato aplikace vyšla. Zdá se, že seznamování založené na aplikacích je v gay světě mnohem méně o dlouhodobém spojení,“ uvedl pro USA Today Entertainment.

Dodal, že pokud si tedy někdo hledá partnery jen na sex, považuje tuto aplikaci za skvělou, ale ne pro dlouhé vztahy.

Že aplikace opravdu vůbec nezná, ukazuje i fakt, že mluvil o seznamce Grindr, kde se žádné tahání doprava a doleva nekoná.

Zmíněný seriál bohužel nebyl obnoven pro druhou sérii a vypadalo to, že skončí. Producenti z MTV Entertainment Studios ale dle serveru Nerdfix našli pro seriál novou platformu. Seriál se tedy bude pravděpodobně natáčet i dál.

Zdroje: Instagram, People, USA Today Entertainment, Nerdfix

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články