Názor: Vignerová a Kolečko se zřejmě vrací k sobě. Milostný trojúhelník ale nikdy nemá vítěze

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Vignerova Kolecko
Zdroj: Profimedia

Modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko opět plní stránky bulváru. Po dramatickém rozchodu to vypadá na dramatické usmíření. Oba se zřejmě rozhodli, že se pokusí svou rodinu zachránit. Pozor ale, v milostném trojúhelníku obvykle nejsou žádní vítězové.


Vztah modelky a vítězky Miss České republiky 2009 Anety Vignerové se scenáristou Petrem Kolečkem, který je podepsán například pod úspěšným seriálem Most!, byl prozrazen v únoru roku 2019. Pár už spolu měl v té době už nějakou dobu randit, více než pár měsíců to ale určitě nebylo.

Vztah Vignerové a Kolečka byla „rychlovka“

Jejich románek mnohé překvapil. U modelek jsme přece jen většinou zvyklí na partnery typu hokejistů, fotbalistů či zámožných podnikatelů. Aneta s Petrem ale tento tak trochu hloupý stereotyp nabourali, což bylo mnohým velmi sympatické.

Tím ale překvapení v jejich vztahu zdaleka neskončila. Půl roku po prozrazení vztahu modelka oznámila, že společně čekají miminko. Aneta se už předtím netajila tím, že by si dítě moc přála. Přesto se ale celkem logicky začalo v kuloárech spekulovat o tom, jestli to pár nebere příliš hopem.

Sama modelka například v rozhovoru pro iDNES přiznala, že otěhotněla po třech měsících vztahu, a že to tedy příliš plánované nebylo.

Z nefunkčního vztahu rovnou do nového

Vše fungovalo, jak má, alespoň to tak na první dojem vypadalo. O další překvapení se ale po dvou letech postaral sám Kolečko. Ten oznámil, že se s Vignerovou rozchází, neboť mají už několik měsíců krizi. Jedním dechem ale dodal, že je čerstvě zamilovaný, a to do herečky Denisy Nesvačilové.

Noví milenci to, celkem očekávaně a možná i oprávněně, schytali snad ze všech stran. Svého bývalého nešetřila ani Vignerová. Ta sice krizi ve vztahu potvrdila, ovšem to, že by situace byla tak vážná, že by se měli s Petrem rozejít, rázně odmítla.

Z Nesvačilové tak rázem udělala mrchu, která odloudila otce od rodiny, a z Kolečka hlupáka, který se nechat zlanařit mladší kolegyní, lépe řečeno podřízenou.

Pravdou je, že nikdo s nimi v té době nežil, a co se dělo, ví jen Kolečko a Vignerová. Faktem ale zůstává, že oznámit rozchod a nový vztah v jeden den je velmi nešťastné.

Ale ani tím překvapení ve vztahu Vignerové a Kolečka nekončí. V půlce listopadu načapal server Extra Petra a Anetu v baru, jak k sobě mají velmi blízko, skoro jako za starých dobrých časů. Dokonce spolu odjeli domů jedním taxíkem.

Ačkoliv modelka nejprve tvrdila, že se potkali náhodou, nyní už potvrdila, že to spolu se známým scenáristou chtějí dát znovu dohromady.

Nesvačilové zbyly jen oči pro pláč

Krásná Denisa Nesvačilová tak, jak se lidově říká, „ostrouhala“. Velké překvapení to ale není. Vztah muže a ženy, kteří spolu mají potomka, ač třeba nejsou manželé, je vždy jiný než vztah bezdětného páru.

Lidé bez dítěte se obvykle rozejdou, rozdělí si věci a majetky a už o sobě nikdy nechtějí vědět. Tento luxus si ale rodiče dítěte většinou nemohou dovolit. I když mohla být Vignerová na Kolečka naštvaná sebevíc, věci ohledně dítěte musela řešit právě s ním.

Možná si Petr myslel, že u souseda je trávník vždy zelenější, nakonec po čase zjistil, že si zkrátka jen nevážil toho, co měl.

Avantýra změnila život všech

Ačkoliv to může vypadat, že nejhůře ze všeho dopadla Denisa, není to úplně tak. Milostný trojúhelník totiž nikdy nezná vítězů, jen poražených. Nesvačilová je nejen za mrchu, ale teď tak trochu i za husičku, která neletěla na sladké řečičky zadaného chlápka.

Kolečko je nyní za holkaře a sraba, který místo toho, aby ukončil vztah, v němž mu není dobře, vyměnil partnerku za mladší model, čímž si chtěl možná jen dokázat, že ještě nepatří do starého železa.

Aneta Petrovi možná dokázala odpustit, nikdy mu ale velkou zradu nezapomene. Jejich vzájemná důvěra je natolik otřesená, že ji v budoucnu čeká nejedna probdělá noc, během které bude přemýšlet, zda jí její partner opět neprovede něco podobného. Takový je ale zkrátka život.

Zdroj: Extra, iDNES, Blesk, Šíp

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články