Názor: Proč Heidi Janků vyšla z párty v Kozičce jako vítěz a ne s hanbou? Protože stydět by se měl Leoš Mareš

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Heidi Janku
Zdroj: Profimedia

To si takhle vyjdou na párty do pražského baru Kozička Leoš Mareš, Štěpán Kozub a Heidi Janků. Poslední zmíněná by se pak druhé ráno raději zahrabala pod zem. Důvod se zahrabat však naštěstí neměla, ale někdo jiný by se zamyslet měl.

Video Leoše Mareše, které sdílel na svém instagramu, snad v Čechách neviděl jen málokdo. Leoš k tomu doplnil, že video vzniklo v půl třetí ráno, čemuž odpovídá i stav přítomných.

„Tak dík“

Štěpán Kozub je očividně tzv. společensky unavený. Hlavní hvězdou videa je však Heidi Janků. Video začíná zpěvem na její největší hit Když se načančám.

Rozjařená Heidi zpívá nejprve u stolu, poté se připojí ke skupince mladých návštěvníků baru, kteří jsou očividně ze zpěvačky paf.

Pomohou jí následně na bar, kdy si jeden z nich neodpustí sáhnutí na zpěvaččin zadek. Na baru pak Heidi pokračuje ve zpěvu, sem tam ukáže kalhotky a nakonec dostane i mikrofon, aby mohla zpívat.

Běžné video rozdováděné ženy, která si užívá večer, až na tu skutečnost, že této ženě je neuvěřitelných 60 let! Nikdo by to však na né nepoznal. Užívat života si očividně umí lépe než mladší ročníky.

Radost z toho neměla

Ze zveřejnění videa však očividně radost neměla, protože pod něj Leošovi napsala „tak dík“. Komentář doplnila třemi opičkami se zakrytýma očima.

Že o zveřejnění vide nestála, svědčí i její status na instagramu, ve kterém sdílela zprávu, která jí přišla od fanynky.

„Je pravda, že v pátek ráno bych se nejraději zahrabala hluboko pod zem a vylezla až na jaře,“ píše zpěvačka a dodává, že moc děkuje za podporu, které se jí dostalo.

„Díky patří i novinářům, kteří psali o této ‚události‘ víc než smířlivě. Teda až na některé fotky, ale co už… neměla jsem ty nohy vyhazovat tak vysoko,“ doplnila na závěr.

Stydět by se měl někdo jiný

Tak si to pojďme shrnout. Parta přátel jde do baru a užívá si společný večer. Od dob mobilů se bohužel běžně stává, že se některé situace natočí. Dříve jste se ráno probudili s hanbou a doufali, že si to pamatuje co nejméně lidí. Dnes vám to však milerádi všichni připomenou videi a fotkami.

Heidi si očividně užila skvělý večer a ukázala, že i v šedesáti mohou ženy žít naplno. A to je právě to, co na tomto videu všichni oceňují a proč se namísto pranýřování zpěvačka setkala s chválou a povzbuzením.

„Spousta lidí by se měla inspirovat úžasnými lidmi, jako jste vy, protože život se má užívat ne přežívat. A ještě když někdo vypadá tak báječně a energie z něj srší,“ napsala jedna z fanynek a nelze s ní nesouhlasit.

Je pravda, že média z videa kupodivu neudělala žádnou hroznou aféru a psala velmi pozitivně. A také je pravda, že se nemá Heidi vůbec za co stydět.

Jeden člověk by se tady ale přeci jen zamyslet měl! Já mám Leoše Mareše osobně velmi ráda a považuji ho za rozumného člověka. Tady ale trochu (hodně?) přestřelil.

Ne každý by zveřejnění zvládl

Dle zpěvaččiny reakce Leoš souhlas ke zveřejnění videa nedostal. Jednalo se tak o soukromé video, které soukromým zůstat mělo.

Leoše sleduje přes milion lidí, kteří jej mají rádi a chtěli by třeba být i jako on. A když jejich idol může sdílet videa z večírků, proč by nemohli i oni?

Jenže ne každý je natolik silná osobnost jako Heidi Janků, aby zveřejnění zvládl. Takové jednání může pak mít pro některé až fatální následky.

Leoš by toto měl vědět a neměl by dávat svým sledujícím takto nevhodný příklad. Ani alkohol v tomto případě není omluvou.

Zdroje: Instagram Leoše Mareše, Instagram Heidi Janků, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články