NÁZOR: Pokřivená doba. Taťána Kuchařová zveřejnila fotky v plavkách bez retuše. Do ideálu krásy roku 2023 už nezapadá

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tatana Kucharova
Zdroj: Nextfoto

O Taťáně Kuchařové v poslední době slyšíme zejména kvůli jejímu rozvodu s hercem a hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým. Modelka se snaží tuto pozornost odvést jinam, fanoušky tak nedávno potěšila fotkami v plavkách bez retuše. Takové reakce, které jí přišly, však nejspíše nečekala.

Tento text je komentářem autorky.

V roce 2006 se stala Miss České republiky a jako doposud jediná Česka ve stejném roce vyhrála i titul Miss World. V soukromém životě však takové štěstí už nemá.

Samé starosti

Její sňatek s Ondřejem Gregorem Brzobohatým byl jako z pohádky a dvojice byla považována za nejkrásnější pár českého šoubyznysu. O to ošklivější je však její rozvod.

Už oznámení rozchodu bylo znamením, že ne všechno bude zalité sluncem. Prohlášení herce, které mělo být společným, modelka dementovala, a rozjela se ošklivá bulvární kauza.

Když už konečně vše vypadalo, že je klid, a došlo k rozvodu, přišla ještě větší rána. Manželé totiž žádají i církevní rozvod. A právě znění žaloby Kuchařové se dostalo do bulváru.

Okamžitě se strhla lavina znechucených komentářů proti modelce, protože většina známých osobností si je jistá, že žalobu zveřejnila právě ona.

Ta se vůči tomuto nařčení ohradila a raději se ukryla v zahraničí. A právě nyní se nachází v Řecku, ze kterého sdílela fotografie v červených bikinách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taťána Kuchařová (@tatianakucharova)

Modelka v akci

„Beach time…,“zněl jednoduše popisek fotek na instagramu.

Příspěvek plný sluníčka a pozitivní nálady se však změnil v drsný body shaming, který lze vysvětlit jako formu ponižování, kritiky nebo urážení jednotlivce kvůli jeho tělesnému vzhledu.

Že byste toto u fotek modelky nečekali? No tak to je nás více.

Svět se zbláznil

Už delší dobu mě doslova vytáčí anonymní svět sociálních sítí, kdy se za falešnými či anonymními profily schovávají zamindrákované osoby, které se rozhodly hledat jen samé špatné věci.

A kvůli těmto, odpusťte mi to označení, zoufalcům, se pak už i modelky musí bát sdílet své snímky.

Pokřivený svět filtrů a retuší totiž vytvořil nový vzor krásy, dle kterého se někteří rozhodli posuzovat ostatní.

Jakýkoliv náznak chyby je tak okamžitě potrestán. A tak se Kuchařová pod svými fotkami dozvěděla mimo jiné, že na modeling už nemá a že už to není to, co bývalo.

„Pokud chcete postavu staženýho králíka, mrkněte na profil jiné naší modelky, ta je ale bohužel v obličeji už samý botox,“ vystihla to krásně jedna z komentujících.

A já snad jen dodám, že svět se opravdu zbláznil! Přirozená krása je kritizovaná a vyšpulené rty a nafouklá prsa jsou ideálem krásy roku 2023.

Nezbývá než doufat, že Taťána má po všech těch negativních událostech ve svém životě stále ještě dost sil na boj proti hlupákům.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články