NÁZOR: Nevěra v přímém přenosu? Český Survivor připomíná spíše Love Island

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Havranek Gasparova
Zdroj: Profimedia

Co se stane, když necháte dva expartnery s nevyřešenou minulostí na pustém ostrově? Zřejmě něco jiného, než byste očekávali. Petr Havránek a Andrea Bezděková začali v reality show Survivor budovat bizarní milostný trojúhelník. Jeho třetí bod, Petrova přítelkyně Gabriela, raději opustila kontinent, aby to nemusela už více sledovat.


Reality show TV Nova Survivor láká každý týden k televizním obrazovkám kolem dvou set tisíc diváků. Pod vedením této televize se však formát pořadu poněkud pozměnil.

Zatímco ve světě platí Survivor za jednu z nejdrsnějších reality show, v České republice tomu tak úplně není. Televize totiž přišla s nápadem poslat na opuštěný ostrov s „obyčejnými“ lidmi také celebrity. S novou sérií se navíc obtížnost soutěže snížila.

Český Survivor připomíná spíše Love Island

U zarytých fanoušků tohoto formátu došlo k masivnímu odporu. Pořad si ale našel jiné diváky, a to ty, které zajímá spíše než realita právě jakási show, kterou začaly soutěžící celebrity vytvářet.

Když producenti zlanařili k účinkování modela a finalistu jiné novácké show Love Island Petra Havránka a modelku a Českou Miss roku 2016 Andreu Bezděkovou, zřejmě ještě vůbec netušili, jak dobrý „kauf“ udělali. Oba účastníci se nejen znali z minulosti, ale dokonce kdysi tvořili i pár.

Tvůrci pořadu možná doufali, že když se tito dva lidi s nevyřešenou vztahovou minulostí sejdou na opuštěném ostrově, o pořádné drama a hádky nebude nouze. Pár se totiž dříve rozešel za nevyjasněných okolností. Hlavní aktéři ale tvůrce pořádně překvapili.

Stará láska nerezaví

Andrea a Pítr se totiž nejen nehádají, ale dokonce to vypadá, že k sobě mají pořádně blízko. Za normálních okolností by to byl vlastně krásný zvrat. V jejich příběhu je ale jeden problém, a ten se jmenuje Gabriela Gášpárová, Pítrova oficiální přítelkyně.

Jestli si někdo v této reality show vytáhl „černého Petra“, tak je to právě Gabriela. Ta se totiž soutěže neúčastní. Do celého dění tak nemůže žádným způsobem zasáhnout.

Když se na ostrově začalo ukazovat, že zmínění členové z kmene Hrdinů k sobě mají poněkud blízko, Gabriela se to snažila brát velmi sportovně. Sama se totiž zúčastnila s Petrem soutěže Love Island, zřejmě tak dobře věděla, že natočený materiál může v televizi působit trochu zkresleně.

Zvěsti vzájemné náklonnosti se začaly množit

Svědectvích o Pítrově a Andreině chování ale přibývalo. Pro TV Óčko o jejich poněkud zvláštním vztahu vyprávěla vypadnuvší Soňa Sedláčková.

Nyní se rozhodl tak trochu přitopit pod kotlem také Martin Kulhánek. Ten v soutěži bojuje rovněž za tým Hrdinů. S Petrem Havránek ho pojí také společná minulost, i on totiž soutěžil v Love Islandu, který Martin dokonce vyhrál, zatímco Pítr skončil s Gabrielou druhý.

Martin nyní přešel k Rebelům, tedy k druhému ostrovnímu týmu. Samozřejmě na nic nečekal a svým novým spoluhráčům prozradil o svém starém kmeni vše, co by se jim mohlo ve hře hodit. A dokonce přidal i nějaké pikantérie navíc právě o kontroverzním módním páru.

„Od Martina Kulhánka jsem se dozvěděl, že ona se tam s Pítrem stále objímá a má ho vlastně ráda, a dokonce odcházeli spolu do džungle a vrátili se až po hodině či po dvou. Nevím, co teda ta Gabriela, frajerka toho Pítra,“ prozradil podle Extra jeden z členů týmu Rebelů.

Petrova partnerka raději odjela

Jak dnes vidí chování svého partnera samotná Gabriela, není příliš známo. Momentálně totiž cestuje po Americe na luxusní lodi. Na svém instagramu zveřejňuje pouze fotky z výletů. V jednom svém stories ale přiznala, že je ráda, že nemusí být doma.

Ať už to má Pítr s Andreu jakkoliv, oba by si měli uvědomit, že jejich chování neovlivňuje pouze je samotné, ale také Gabrielu, která se nejenže nemůže bránit, ale ani sama nemůže pořádně vědět, co se děje. Pítra tak zřejmě čekají po návratu domů pořádně nepříjemné chvilky, a to zcela zaslouženě. Tohle se totiž nedělá.

Zdroj: Extra, TV Óčko, Expres, OnlyU, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články