NÁZOR: Lela Ceterová chce kvůli dětem přirozenost, ale pak hájí plastiky a prochází se s tunou make-upu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lela Ceterova
Zdroj: Nextfoto

Lela Ceterová v dubnu uvedla, že by ráda začala prosazovat přirozenost, a to zejména s ohledem na své děti. Následovalo několik plastických operací, které měly tu přirozenost přinést. Situace se však vymkla, takže nakonec Lela opět na sítích hájí plastiky a prochází se ve vyzývavém ďábelském oblečku.

Text je názorem autorky. 

V dubnu prošel její šatník viditelnou proměnou a Lela začala ve společnosti vypadat ne vyzývavě, ale elegantně. Tato změna jí dle mnohých prospěla.

Avizovala velkou změnu

„Lidé mě velmi chválí, což mi nějakým způsobem zvedlo i mé sebevědomí. Popravdě jsem to nečekala a jsem za to velmi šťastná,“ prozradila pro server Expres.

Věřila si dokonce natolik, že zveřejnila fotku bez make-upu a rozhodla se, že chce propagovat přirozenost.

„Chci ukazovat skutečnou realitu, aby se ženy nebály ukazovat takové, jaké jsou. Myslím si, že ty filtry v Příbězích a Reels je stresují. Každá žena je svým způsobem krásná a není třeba to skrývat za těmi filtry,“ slibovala.

Její manžel Karlos tuto změnu prý přivítal, protože i on sám dospěl do věku, kdy se na některé věci dívá jinak.

Sice přirozenost, ale s plastikami

Svou dráhu přirozenosti ale pojala trochu netradičně, a to plastickými operacemi. Rozhodla se totiž pro estetické zákroky, které jí měly přirozenost vrátit.

„Odhodlala jsem se tento zákrok podstoupit. Myslím, že mě menší rty omladily a zároveň mi zjemnily rysy tváře,“ prozradila pro server Aha!

Následně si nechala opravit své pozadí, protože předchozí operace se nepovedla dle jejích představ.

Moc se jí to nedaří

Aniž bych chtěla někoho kritizovat nebo hodnotit, tak moje představa přirozenosti se od té Leliny velmi liší. Samozřejmě je těžké být přirozená, když mám tolik plastik, ale řešit to dalšími plastikami?

Lela sama asi není úplně spokojená s tím, jak její návrat k přirozenosti postupuje.

Od sledujících na instagramu čekala nejspíše pozitivnější ohlasy, a tak se například velmi naštvala, že její plastiky nikdo nechce uznávat.

„Když se někomu líbí být celý potetovaný, mít všude piercingy nebo růžové vlasy, tak proč ne? Když se chce někdo vylepšit plastikou, tak proč ne? Ale vy budete pořád dokola někoho soudit. Proč? Když je někdo tlustý, tak ho nesoudíte, protože se to nehodí, ale když někdo podstoupí plastiku, tak se můžete zbláznit,“ rozčilovala se.

Její přirozenost se tak vytrácí, když zároveň obhajuje plastiky. A jak je vidět, tak ani ta potřeba odstranit kvůli dětem vulgaritu, se jí moc nedaří.

Když totiž kvůli dětem chceme změnit své vystupování, tak poté nesdílíme na sociálních sítích video ve vyzývavém oblečku ďáblice a s nánosem tuny make-upu.

Zdroje: Expres, Super, Aha!, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články