NÁZOR: Jaromír Soukup přišel o majetek. Nyní chce přijít o něco mnohem většího. Reputaci

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jaromir Soukup
Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup v poslední době přichází o hodně –⁠ o partnerku Agátu, majetek… A teď nejspíše přišel i o rozum a souhlasil se soubojem s Alešem Bejrem přezdívaným Psychopat. A kromě rozumu tak možná přijde i o zbytek své reputace.

Následující text je názorem autorky. 

Mnozí si dnes již Jaromíra Soukupa nedovedou představit jako boxera, ale ve skutečnosti má za sebou v tomto sportu velmi úspěšnou kariéru.

Server Fights uvádí, že za dobu svého působení v profi boxu prohrál z 26 zápasů jen jeden. I proto se není čemu divit, že je opakovaně vyzýván k tomu, aby se zúčastnil nějakého souboje.

Souboj dohodli už před 5 měsíci

Zatímco od bývalého pornoherce Roberta Rosenberga výzvu nepřijal, od Psychopata Aleše Bejra ji přijal až moc snadno. Začalo to ale již mnohem dříve.

Bejra si Soukup v červnu pozval do svého pořadu a mluvili zde mimo jiné o jeho působení v pořadech TV Barrandov. Bejr totiž účinkoval v pořadech Tchyně, Soudkyně Barbara či Nebezpečných vztazích.

Pochlebování Soukupa však brzy přešlo v provokaci.

„Ty jseš kulturista, zápasník, slušně boxuješ, teda v thajským boxu, herec, výjezdovka security a teď jseš jako hvězda Clash of the Stars. Ono když děláš hodně věcí, tak to skončí tak, že všechno umíš trochu a nic pořádně,“ nadhodil Soukup a zmínil několik inscenací, které mnozí diváci považují za skutečné.

A tak trochu jako inscenace vypadalo pokračování rozhovoru, kdy si Bejr a Soukup podali ruce a domluvili, prý neplánovaný, souboj v Clash of the Stars.

„Máš blbě ruce, držíš to dole…,“ řekl Soukup s naprostým klidem a prohlásil, že Bejra porazí.

Show pro diváky?

Celá výzva ale vyšuměla a nikoho by už vůbec nenapadlo věřit, že nakonec souboj opravdu proběhne.

Jaromír Soukup se prý ale dle svých slov nebojí a nevzdává, a tak se zúčastnil jednoho zápasu Clash of the Stars a shodou okolností se zde objevil i Bejr.

A naprosto neočekávaně vlítnul do rozhovoru Soukupa a Jakuba Jíry a vyzval moderátora k souboji.

„Nazdar, vy vožralové. Já nemám žádný problém, Jaromír Soukup je za mě sportovec, který celoživotně boxoval. A to možná nevíte, není to močka, má 25 zápasů a 24 vyhraných,“ říká Bejr na videu, které Soukup sdílel na svém instagramu.

A co na to Soukup? S ledovým klidem a rukama v kapsách s výzvou souhlasil. A pod videem se okamžitě objevily spekulace, že se jedná o nahrané setkání. Někteří také odsoudili, že se Soukup k něčemu takovému vzhledem ke svému věku upsal.

Jeden ruce v kazajce, druhý v kapsách

Nyní již proběhla i tiskovka, na které byl souboj potvrzen a zúčastnili se jí Soukup i Bejr. Druhý jmenovaný byl dle serveru Extra do Duplexu vpuštěn pouze za podmínky, že bude ve svěrací kazajce.

A tak dostál své přezdívce Psychopat a i ve svěrací kazajce Soukupa napadl. A co ten na to? S úsměvem a rukama opět v kapsách situaci spíše pozoroval.

Přišel o rozum. Přijde i o reputaci?

Jak moc bude zápas vyrovnaný? Moderátor se poctvivě připravuje, což dokazují i jeho příspěvky na instagramu.

„Je to už deset let, co jsem měl poslední zápas. Teď ale trénuju a cítím se dobře,“ uvedl pro server Zítřek. Jeho limitem by mohl být vyšší věk. Ale jak mnozí připomínají, má velkou výhodu v tom, že Bejr nikdy neboxoval.

Psychopatovi to zřejmě vadit nebude, protože se u něj dodržování boxerských pravidel moc očekávat nedá. To ale Jaromíru Soukupovi nevadí. Nejspíše se řídí frází „když už, tak už“. Tedy v jeho případě zřejmě: když už jsem přišel o rodinu a majetek, mohu přijít i o rozum a reputaci.

Zdroje: Fights, YouTube, Instagram, Extra, Zítřek

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články