Názor: Alina Kabajevová, údajná milenka Vladimira Putina, musí mít buď silný žaludek, nebo moc rozumu nepobrala

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Alina Kabajevova
Zdroj: Profimedia

Vztah sice nikdy nepotvrdili, ale všichni jsou o něm přesvědčení. Alina Kabajevová má být přítelkyní ruského prezidenta Vladimira Putina a mají spolu mít čtyři děti.


Tento text je komentářem autorky.

Alina Kabajevová je médii označována za přítelkyni Vladimira Putina. Dle ruského investigativního webu za ním má jezdit po speciální železniční trati.

Utajovaný vztah

Putin si své soukromí přísně střeží a k možnému vztahu s bývalou gymnastkou se buď nevyjadřuje, nebo útočí.

„Nikdy jsem si nemyslel nic dobrého o lidech, kteří strkají svůj usmrkaný nos a erotické fantazie do životů jiných lidí,“ řekl před lety Putin na dotaz o jejich vztahu reportérovi z The Sunday Times.

Každopádně Kabajevová žije ve Švýcarsku s dvojčaty a dvěma malými chlapci, a všichni mají švýcarský pas. A právě toto teď, ve světle nových zjištění, Švýcarům vadí.

Nyní se totiž ukázalo, že Alina vůbec není chudé děvče, ale naopak majitelka dvacítky bytů a domů či penthousu v černomořském letovisku Soči o výměře 2600 metrů čtverečních.

Dle ČTK je však veškerý majetek psán na její rodinu či spolupracovníky Putina.

Luxus versus válka

Švýcaři nyní chtějí, aby Kabajevová byla vyhoštěna ze země. To je velmi velký krok, když vezmeme v úvahu, že je Švýcarsko neutrální zemí.

Také se objevují hlasy, že by měly veškeré sankce platit i na majetek Vzhledem k tomu, že není psán na ni, bylo by to velmi složité.

Když vynecháme politiku, tak přemýšlím, jaká osobnost asi musí Alina být. Je natolik zamilovaná do svého muže, že nevnímá, jakých zvěrstev se dopouští? Podporuje ho v tom? Nebo se raději nevyjadřuje?

Odpovědi na tyto otázky se asi nikdy nedozvíme, ale jedno je jisté.

Zatímco ona si žije v luxusu a nemá nouzi o jídlo a bydlení, na jiném místě lidé umírají a nemají co jíst.

A viníkem je zřejmě otec jejích dětí. To chce opravdu silný žaludek a nervy ze železa.

Nebo je tu ještě jedno vysvětlení. A to takové, že rozumu moc nepobrala a svého vůdce bezmezně následuje a důvěřuje jeho rozhodnutím. No, jednu Evu Braunovou jsme tu už přeci měli…

Zdroje: ČTK, iRozhlas

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články