Natálie Kočendová ukázala své pozadí na koncertě Beyoncé i v ulicích Barcelony. Ne všichni jí polonahé outfity pochválili

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Natalie Kocendova
Zdroj: Nextfoto

Modelka Natálie Kočendová si užívá dovolenou v Barceloně. A to se vší parádou. Na sociální síti se pochlubila tím, že byla mimo jiné na koncertě zpěvačky Beyoncé. Na ten dorazila v outfitu, který ukazoval mnohé. Fanoušky na sociálních sítích si tím zčásti získala. Někteří se ale naopak pustili do kritiky.

Modelka nedávno podle serveru Expres přiznala, že s partnerem Davidem Vitáskem mají ve vztahu trochu krizi. A jedním z důvodů má být právě její cestování a to, že ho nechává doma často samotného. To jí ale očividně nebránilo v tom, aby si užila koncert v zahraničí.

Ukázala toho opravdu hodně

„Včerejší koncert byl neskutečný zážitek! Mám husinu ještě teď,“ pochlubila se Kočendová na sociální síti. Na té sdílela video, kde je vidět, že Beyoncé dorazila podle svého zvyku na koncert v několika odvážných modelech.

Kupodivu ji ale Natálie i tak trumfla. V šatech s třásněmi, které sotva zakrývaly její pozadí, se producírovala mezi fanoušky,

Na dalším videu vystavila své pozadí v trochu jiném modelu a připsala, že si na hudbu Beyoncé zatancovala i v ulicích Barcelony společně s fitness trenérkou a choreografkou Kateřinou Kosíkovou.

Ne každý to ocenil

Velká část sledujících Natálii za její outfity chválí. Video, na kterém předvádí své pozadí v rytmu hudby, mnozí oceňují. Najde se ale řada těch, kterým přijdou modely Kočendové už trochu přehnané.

„Nechápu tu potřebu v dnešní době všude chodit polonahé. S kalhotami by ten outfit vypadal stejně pěkně, spíše lépe, nevypadal by tak lacině,“ okomentovala model, ve kterém se objevila Natálie na koncertě, uživatelka Katiska.

„Já bych řekl, že na koncert Beyoncé to bylo naprosto v pořádku,“ oponuje jiný uživatel. Ten však dodává, že kraťasy z druhého videa přehnané přece jenom jsou.

Natálie si tak nejspíš užívá krásné dny v Barceloně a ukazuje tamním obyvatelům, že se nemá za co stydět. Co se týče českých fanoušků, rozdělila je ale na dva tábory.

„Já bych se bála, aby mě tam někdo neobtěžoval v takovém outfitu. Po Brně se stačí projít s výstřihem a už se najdou existence, co začnou otravovat,“ upozorňuje pak ještě uživatelka Klárka.

Zdroj: Expres, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články