Natálie Holíková se kvůli roli v Ulici musí vyrovnat s kritikou. Díky tatínkovi od kriminálky to zvládá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Natalie Holikova
Zdroj: Nextfoto

Natálie Holíková je v současné době známá díky své roli v seriálu Ulice. Hraje kuchařku Martinu, ohlasy diváků na její herecké výkony ale nejsou vždy úplně pozitivní. Ona se ale rozhodla vnímat raději reakce milé a těch negativních si nevšímat.

„Ze začátku jsem byla hodně zklamaná, dosti lidem jsem se nelíbila. Že prý jsem ošklivá. Používali i sprosté nadávky. Naváželi se do mě, vlasy počínaje. A proč prý mám tak tmavé obočí, ať mi ho přestanou barvit. Já ho mám prostě takové,“ svěřila se pro Super.

V partnerství problémový člověk

Pro Natálii je důležitá podpora jejího partnera. Zvláště v době, kdy se musela vyrovnávat s negativními komentáři, jí pomohlo, že se měla o koho opřít. Přitom ale říká, že ve vztahu je obvykle spíše ona ten dominantnější člověk.

„Kdo je z Ostravy, tak ví, že my Ostraváci jsme hrozně svébytní, svérázní, spontánní, upřímní a vlastně dost tvrdí lidé, my si umíme najít vlastní cestu. A v partnerství jsem vlastně dost dominantní, a tedy občas problémový člověk,“ přiznává v rozhovoru pro Aha!

Ráda se cítí opečovávána, je ji prý ale velmi těžké zkrotit, protože je svérázná a tvrdohlavá herečka narozená ve znamení Berana. I přesto, že je její partner také Beran, je prý klidnější a někdy to s ní nemá snadné.

Otec pracuje na kriminálce

Předpoklady pro herectví má prý Holíková po svých rodičích. A to i přesto, že maminka je učitelka a otec pracuje na kriminální policii.

„Před třídou 30 žáků musí člověk umět vystupovat, zaujmout. Otec je dobrý vyšetřovatel, prý z něho jde docela strach, jak jsem slyšela. A při výsleších umí sehrát lidem dramatickou situaci, aby je dovedl k tomu, aby řekli, co potřebuje,“ vysvětluje herečka.

Také si jako malá zvykla, že jim doma v kuchyni leží policejní zbraň a po bytě se povalují spisy s ne vždy hezkými fotografiemi. To ji prý poměrně zocelilo. I díky tomu se dnes s kritikou vyrovnává poměrně dobře. A přece jen se často objeví i pochvalné komentáře na její herecké výkony.

Herečka je lidem sympatická tím, že je plná energie. Ji samotnou nejvíc překvapuje to, jak moc sledování Ulice některé lidi ovlivňuje. „Překvapilo mě, že lidé příběhy z Ulice žijí, berou vše vážně,“ říká.

Zdroj: Aha!, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články