Natálie Grossová s přítelem vtipně vyvrátili fámu, že je zpěvačka těhotná

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Natalie Grossova
Zdroj: Nextfoto

Rozmohl se nám tady takový nešvar, jak to sama Natálka nazvala. Víte jaký? Tak to jste nejspíše neslyšeli novou píseň, kterou nazpívala s rapperem Raegem. V ní totiž zpívá „ať jsi šťastný táta a já šťastná máma“. Její fanoušci měli hned jasno v tom, že je těhotná. To ale záhy vtipně vyvrátila na sociální síti.

Mladší z dcer zesnulého Stanislava Grosse si na nezájem médií rozhodně nemůže stěžovat. Občas je tento zájem až moc, občas se hodí jako promo k její práci.

Odpočinek v Dubaji

Někdy je však třeba mediálnímu světu a práci utéct, což Natálie Grossová udělala na začátku roku, když odletěla se svou sestrou Denisou do Dubaje.

Sestry si společný čas užívaly a sdílely krásné fotografie. Nejvíce zhlédnutí má však video na sociální síti TikTok, na níž sestry vedle sebe leží a Denisa se jazykem dotkne čela Natálky, která na to reaguje slovy „fuj ty prase“. Video má trefný popisek „když jsi se ségrou moc dlouho“.

Média si stačila všimnout, že dle fotek byly sestry ubytované v nejluxusnějším a nejznámějším hotelu v Dubaji – v hotelu Atlantis.

Těhotná netěhotná Natálka

Natálka Grossová je ve vážném vztahu s operním zpěvákem Danielem Matouškem. Právě on měl být otcem dítěte. Kromě zmíněné písně bylo médiím podezřelé i to, že si zpěvačka na společenské akci držela bříško.

No a jak to tedy je? K situaci se vyjádřila osoba nejpovolanější, a tedy „nastávající maminka“ Natálka. „Dámy a pánové, rozmohl se nám tady takový nešvar. Prosím vás, vyšel článek o tom, že jsem těhotná. Tak vám chci říct, že těhotná nejsem. Jenom jsme trochu papali,“ řekla se smíchem v hlase ve stories na instagramu, kde s ní na videu je i její přítel, který se očividně touto fámou také velmi baví.

Ohledně textu písně zpěvačka vysvětlila, že se týká budoucnosti. Je tedy zřejmé, že maminka Natálky si na roli babičky ještě nějaký čas počká.

Zdroje: Extra, Instagram, TikTok, Nova

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články