Natalia Oreiro: Hvězda Divokého anděla dříve udělala vše, aby se zavděčila Rusku. Názor na válku si nechává pro sebe

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Natalia Oreiro
Zdroj: Profimedia

Natalia Oreiro se proslavila především jako hvězda seriálu Divoký anděl. Během natáčení telenovely, která má 270 dílů, se jí povedlo rozjet i úspěšnou pěveckou kariéru. Přesto na její působení ve světě showbyznysu mají lidé názory všelijaké.

Už v roce 2018 napsal server Aha!, že herečka udělá vše pro to, aby se zavděčila Vladimiru Putinovi. Článek tehdy zmínil, že zpěvačka pro Rusy nazpívala fotbalovou hymnu, následně se pak stala tváří jednoho místního obchodu s módou.

Ruské občanství

V roce 2021 informovala CNN Prima NEWS, že Vladimir Putin udělil Natalii ruské občanství. Podle webu Tass si ho vysloužil i její syn.

„Ruské občanství se uděluje těmto osobám: Natalii Marise Oreiro Iglesiasové, narozené 19. května 1977 v Uruguayi, a jejímu synovi Merlinovi Atahualpovi Mollo Oreirovi, narozenému 26. ledna 2012 v Argentině,“ citoval web z dekretu.

Herečka, která poprvé Rusko navštívila v roce 2001, si údajně zemi velmi zamilovala. Po napadení Ukrajiny se však k válce odmítla jakkoli vyjádřit, uvádí Kafe. I přesto, že má umělkyně ruské občanství, pracuje v současné době převážně v Argentině.

Nepřestává překvapovat

Její náklonnost k Rusku jí u mnoha fanoušků po začátku války příliš nepomohla. Na druhou stranu, ačkoli se zemí sympatizuje, v roce 2022 vystoupila veřejně na podporu členů LGBTQ komunity, což Putina nejspíš moc nepotěšilo.

Na instagramu, kde figuruje herečka od roku 2020, a to údajně kvůli nudě během koronavirové pandemie, sdílí především fotografie ze svého života.

V minulosti zde zveřejnila krátké vyjádření, ve kterém stálo pouze „Ne válce“. Jinak se ale k situaci na Ukrajině veřejně nevyjadřuje.

Zdroj: Aha!, Plus 7 dní, Kafe, Instagram, Global Happenings, Tass, Prima Ženy, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články