Násilí, potyčky a hrozba vězení. Hvězda Varů Russell Crowe je známý pro svou výbušnou povahu

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Russell Crowe
Zdroj: Profimedia

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech i letos přivítá osobnosti ze zahraničí. Už ve středu dopoledne dorazil do České republiky australský herec a hudebník Russell Crowe. Ten v pátek na zahájení festivalu převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Russell Crowe je sice vynikající herec, který si za své výkony v minulosti vysloužil Oscara a každé další ocenění si bezpochyby zaslouží, zároveň je ale také člověkem, kterému se skandály nevyhýbají. Dříve tak byl médii propírán nejen pro své kariérní výkony.

Občas je trochu nervák

V roce 2005 byl například herec zatčen za napadení zaměstnance jednoho z hotelů, ve kterém se tehdy ubytovával. Dokonce po něm měl mrštit telefonem. U soudu mu pak hrozily až 4 roky vězení.

A to vše prý jen proto, že se z hotelu pokoušel dovolat své manželce. Jenomže spojení selhalo a on si tak vylil vztek na přítomném člověku.

Pracovník hotelu po jeho útoku musel být dokonce převezen do nemocnice s lehkými zraněními v obličeji, uvádí The Things.

Rvačka v restauraci

Server E News pro změnu popisuje situaci, kdy musela být do jednoho japonského baru v Austrálii přivolána policie, protože v ní prý došlo k násilí mezi dvěma muži. Policisty následně překvapilo, že jedním ze rváčů, kteří spolu na toaletě měli menší potyčku, byl právě slavný herec.

Hádka se podle webu Cafe Mom týkala sporu o to, který tým hráčů rugby je lepší. I takový drobný nesmysl dovedl herce vytočit tak moc, že svého protivníka fyzicky napadl.

O pár let dříve se zase Crowe připletl do pouliční hádky se ženou, ze které bylo dokonce pořízeno video.

Podobné incidenty jeho popularitě v minulosti sice výrazně uškodily, nemění ale nic na tom, že jako herec je vynikající.

Zdroj: E News, Cafe Mom, Cheat Sheet, The Things, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články