Náruživou Samanthu ze Sexu ve městě byste jako mladici nepoznali. Takto vypadala ve 25 letech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kim cattrall
Zdroj: Profimedia

Kim Cattrall se do paměti diváků zapsala nejvíce jako náruživá Samantha ze Sexu ve městě. Její postava byla zkrátka ikonická a mnoho lidí zamrzelo, že v pokračování se už neobjeví. Její rozpory se Sarah Jessicou Parker byly ale evidentní už v minulosti.


Krásná, náruživá a vždy žádoucí. Taková je Samantha ze Sexu ve městě. A její představitelka Kim Cattrall není ani po šedesátce jiná. Vypadá stále perfektně a většina by jí hádala o mnoho let méně.

Kdysi atraktivní blondýnka je sice dnes už v důchodovém věku, ale stále je neskutečně přitažlivá.

V pozdějším věku jí to stále sluší

Už jako mladá byla přitažlivá, přestože se v době dospívání pyšnila tmavými vlasy. Na fotografii staré čtyřicet let jí ale ještě chyběla ta jiskra, kterou se nyní pyšní a kterou neztrácí ani několik let poté, co oslavila šedesáté narozeniny.

Svůj život zasvětila práci, manželství měla sice tři, ale všechny bezdětné.

Zahraniční média uvádějí, že herečka za svůj život prožila minimálně patnáct románků, a možná právě proto byla v roli prostořeké a sexuchtivé Samanthy vždycky velmi věrohodná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Cattrall (@kimcattrall)

Kim zkrátka celý svůj život zasvětila práci, a přestože první manželství bylo anulováno, herečka to rozhodně nevzdala. Občas se proto uvádí, že vdaná byla jen dvakrát.

Raději práce než děti

Ani jedno manželství ale nevyšlo, tedy ani to s jejím druhým manželem Markem Levinsonem. Když v roce 2004 skončilo natáčení Sexu ve městě, skončila i jejich láska.

Kim později přiznala, že práce pro ni byla vždy důležitější než děti a rodina. Těžko říct, zda si to ale v pozdějším věku stejně nevyčítá.

Dnes si přitažlivá kráska užívá po boku mladšího přítele Russella Thomase a stále natáčí. Navíc se jí daří stárnout s grácií a na rozdíl od své kolegyně Parker, se kterou se vážně nemusí, si z několika vrásek v obličeji nic nedělá.

Naopak, vůbec se za ně nestydí a plastikám se vyhýbá jako čert kříži. Proto je v šedesáti čtyřech letech stále velká kočka.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články