Naomi Watts ukázala perfektní postavu při odvážné činnosti. Toto byste jen tak neudělali

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
naomi watts
naomi watts

Bazény a koupaliště jsou už nějakou dobu zavřené nejen u nás. Lidé si místo pobytů v lázních a na plovárnách zvolili jinou rekreační činnost. Tou nejoblíbenější je teď otužování, které může být zábavou, ale také skvělou pomůckou pro zvýšení imunity.

Naomi Ellen Watts je britsko-australská herečka. V minulosti byla například nominována na Oscara za nejlepší herecký výkon v hlavní roli Cristiny Peckové v dramatu 21 gramů. Je známá především z filmů Kruh, Birdman a Nic nás nerozdělí.

Celosvětový trend

Během pandemie koronaviru své fanoušky herečka pořádně pobavila svými vtipnými příspěvky na Instagramu. Nedávno také sdílela další video, kterým své fanoušky překvapila ve velkém stylu.

Naomi Wattsová se rozhodla vrhnout do hromady sněhu. A to rovnou po zádech. Pro toto ledové potěšení zvolila jednodílné plavky, které ukazují hereččinu krásnou postavu. V modrých plavkách se rozeběhla do hromady sněhu a bez váhání do ní skočila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Naomi Watts (@naomiwatts)

Řada přátel známé celebrity začala rychle komentovat příspěvek. Herečka Kate Hudson k příspěvku napsala: „Kde jsi?“ Naomi o chvíli později dodala, že video je pouze vzpomínkou na bláznivý pobyt na horách.

Sportem ku zdraví

Naomi, která vypadá skvěle i ve svých padesáti dvou letech se o svou postavu stará na jedničku. Ve volném čase preferuje chůzi, které se věnuje společně se svými známými kamarády. Mimo to také často jezdí na kole s dětmi Sashou a Kai.

Herečka také odhalila pár tajemství, když se minulý měsíc objevila na obálce lednového čísla časopisu Vogue Australia. V doprovodném rozhovoru uvedla, že se snaží držet co nejvíce mimo slunce a nikdy se neopaluje na pláži.

Naomi je také spolumajitelkou firmy Onda Beauty salónů v Sydney, Londýně a New Yorku. Sama přiznala, že byla dříve nervózní při zkoušení nových produktů, protože má velice citlivou pleť.

Herečka má na svém instagramovém účtu už skoro jeden a půl milionů sledujících.

Před nedávnem se také radovala nad novým prezidentem USA, Joem Bidenem. Snad Naomi brzy představí na svém účtu další vtipná videa, která fanouškům zlepší den.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články