Najdu si tě. Bohuš Matuš za článek údajně vyhrožoval redaktorovi zprávami na sociální síti

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Bohus Matus
Zdroj: Nextfoto

Bohuš Matuš má občas problém udržet nervy na uzdě. Mnoho lidí jeho vztah s dvacetiletou Lucinkou podporuje, je ale jasné, že se najdou i ti, kteří budou mít už napořád připomínky. Patří k nim i novinář Martin Bartkovský, který si dovolil ve svém článku zavtipkovat o Bohušově zálibě v dětech. Odpovědí mu byla velmi neslušná zpráva od hudebníka.

Andrej Babiš, Alena Schillerová a Karel Havlíček pořádali nedávno akci pro děti. Do Brna dorazil jako hlavní host právě Bohuš Matuš. Pro Martina Bartkovského bylo celé téma skvělým materiálem pro komentář. Jenomže nečekal, že od Bohuše Matuše dostane odpověď.

Přehnané vtipy?

Martin Bartkovský si nebral servítky ani s politiky, ani se samotným hudebníkem. „Byl jsem v dětském koutku, který zatím stále nezlákal ani jedno dítě, ani Bohuše Matuše. To první mě překvapilo,“ píše například v článku.

Pak se do Bohuše strefil ještě několikrát, například když podotkl, že v první řadě je jakási osamělá holčička, kterou je třeba ochránit, nebo že je celkově věkový průměr fanoušků hudebníka tak o 60 % nižší, než by měl být.

Najdu si tě, buzíku

Bohuše Matuše se očividně článek Bartkovského dotkl. Poslal mu totiž nemilý vzkaz. Novinář se o něj podělil na twitteru a připsal: „Toho dne byl Bohuš Matuš poněkud neklidný.“

„Tebe si najdu, buzíku, neboj se,“ stojí ve zprávě. Bohuš Matuš ale serveru Extra tvrdí, že nikomu nevyhrožoval. Svými slovy prý pouze dal najevo, že je nespokojený.

„Jen jsem mu psal, že se těším, až se potkáme. Ale za to, co napsal, by si fakt zasloužil rozbít držku,“ uvedl. Bartkovský pak stejnému serveru sdělil, že žádné obavy rozhodně nemá.

Zdroj: Extra, Twitter, Reflex

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články