Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser: Manželství skončilo přátelstvím a herec exmanželce posílá elektronické květiny

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Nada Konvalinkova a Oldrich Kaiser
Zdroj: Profimedia

Seznámili se na konci sedmdesátých let a jejich manželství platilo za jedno z nejstabilnějších v českém showbusinessu. Pak ale přišel rok 2005 a cesty Nadi Konvalinkové a Oldřicha Kaisera se nadobro rozešly. Po bouřlivém rozchodu přišlo usmíření a nyní mezi manželi panuje pevné přátelství.

Naďa Konvalinková neměla úplně lehké dětství. Po rozvodu rodičů dokonce skončila v dětském domově, dokud si ji nevzala do péče babička.

Došla jí trpělivost

„Ten rozchod byl tak bouřlivý, že mě a sestru dala sociálka do dětského domova. Dokonce jsme odsud utekly,“ prozradila herečka pro Český rozhlas.

U babičky se situace zklidnila a Naďa Konvalinková mohla jít po studiu gymnázia na DAMU. Během těchto let se seznámila se svým budoucím manželem Oldřichem Kaiserem.

Strávili spolu více než dvacet let a z manželství se narodila dcera Karolína. Jenže Oldřich Kaiser začal mít problémy s alkoholem a bouřlivé mejdany přestaly nakonec manželku bavit a i s dcerou od něj odešla.

V roce 2005 proběhl rozvod a po něm následovalo období, kdy se manželé moc nestýkali. Postupně k sobě ale našli cestu zpět a v roce 2011 už zase bydleli pod jednou střechou.

Opět pod jednou střechou

Ale jen obrazně řečeno. Oldřich Kaiser se totiž nastěhoval do stejného domu a koukali na sebe s bývalou manželkou z oken přes pavlač.

„V ulici V Jámě bydleli jako manželé spoustu let. Když se rozvedli, Nadě s Karolínkou byt zůstal a Olda hledal jiný,“ vysvětlila tehdy pro deník Blesk Nadina sestra Iva s tím, že po dlouhém hledání našel byt ve stejném baráku.

Emoce ale již ustoupily a z bývalých manželů se stali přátelé. Takže se scházeli u rodinného oběda.

„Karolínka už žije dávno ve svém, ale mámu i tátu navštěvuje často. Naďa většinou něco uvaří a jsou jako rodinka pohromadě,“ dodala Iva. A tento zvyk jim zůstal, společně dokonce rodina zasedá každý rok u vánočního stolu.

„U vánočního stolu usedneme s dcerou a Oldřichem. To je taková tradice, kterou jsme zachovali,“ prozradila v roce 2022 herečka pro Expres.

Herec jí posílá květiny

Herečka svému exmanželovi přeje vztah s partnerkou Dášou Vokatou, na kterou si zvykla a má za to, že je to pro něj dobrá volba.

Konvalinková navíc dodala, že mají nyní s Oldřichem krásný vztah, který není ovlivněný žárlivostí, a tedy je to ještě lepší než v manželství. Oldřich jí dokonce posílá květiny.

„Ovšem pouze elektronickou, přes mobilní telefon,“ dodala rychle herečka dle serveru Kafe, protože skutečné květiny by asi moc nepotěšily hercovu současnou partnerku.

Zdroje: Český rozhlas, Blesk, Expres, Kafe

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články