Na Vánoce se Krajčo s Babinskou těší už od září. Někdo jim ale snědl všechno cukroví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco karin babinska
Zdroj: Profimedia

Donutit děti, aby cukroví nechaly až na Vánoce, to je každoročně velký problém všech rodičů. Někdy to ale nejsou jenom děti, kdo neustále ujídá. Jak jste na tom vy, už máte polovinu zásob snědenou? Richard Krajčo pravděpodobně ano, rozhodně ale ne proto, že by si sám dopřával.

Frontman skupiny Kryštof a jeho partnerka Karin Babinská mají Vánoce rádi. Nic jiného jim ale asi ani nezbývá. V rozhovoru pro idnes.cz totiž Karin přiznala: „Na Vánoce se u nás těšíme už od září, kdy nám děti začaly pravidelně hlásit, kolik času ještě do Štědrého dne zbývá.“

Rodiče jim to ale pěkně oplácí. „Děti před stromečkem musí zazpívat, doteď to vždy bylo oukej. Letos jsou už větší a už s námi řešily, jestli by se tato tradice mohla porušit, že už je to trochu trapné. V žádném případě, tohle budou mít chudáci až do dospělosti,“ zasmál se Krajčo podle tn.nova.cz.

Nebojují jenom s dětmi

Ačkoli se zdá, že je to u Richarda doma tak trochu boj mezi dětmi a dospělými, rodina všechno bere s humorem a je jasné, že nakonec se pod stromečkem sejdou všichni s úsměvem. Rozbalí si dárky, pustí si pohádku a dají si nějaké to cukroví. Tedy pokud zbyde.

Kromě dětí totiž bojuje Krajčo každoročně ještě s jedním členem domácnosti. A to s tím nejvíce nenažraným. Kdo to je, prozradil na svém Instagramu, kde si fanouškům postěžoval, že mu z tácku opět zmizela polovina cukroví, na které se tolik těšil.

„Okamžitě nám, Rambo, řekni, kdo sežral to cukroví… Nebyl jsi to ty, že ne?“ pokládá zpěvák naprosto zbytečnou otázku. Na fotografii je totiž vidět napůl prázdný tác s cukrovím a pes, který se opřený předními packami o stůl olizuje až za ušima. Je jasné, kdo je viník.

Nejsou příliš vybíraví

O tom, že všude je to velmi podobné, přesvědčili fanoušci rodinu pod fotkou svými veselými komentáři. Většina z nich má totiž z domácími mazlíčky velmi podobné zkušenosti. „To se nám také stalo. Ale nejen u cukroví. Náš si dal i řízek,“ stěžuje si jeden ze sledujících.

„Náš pes mi loni sežral chlebíčky. Ale kyselou okurku nechal,“ píše další. Třetí pro změnu dodává. „Nevím, kdo to snědl, ale byl hodný, linecký vám nechal.“ Zbytek fanoušků s Krajčem soucítí a doufá, že má zpěvák ještě doma něco napečeno.

Jelikož příspěvek doplnil Richard celou řadou vysmátých smajlíků, je vidět, že bere všechno s nadhledem. Je tak velmi pravděpodobné, že se mu to nestalo poprvé a Karin byla připravená. Nejspíš tak ještě někde nějakou tu várku cukroví bude mít ukrytou.

Zdroj: Instagram, idnes.cz, tn.nova.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články